Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Poważny wypadek pod Pułtuskiem. W akcji śmigłowiec LPR

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Po wypadku droga między Serockiem a Pułtuskiem jest zablokowanaTVN24
wideo 2/3
Wypadek na krajowej "61"

Jedna osoba została ranna w wypadku na krajowej "61" między Legionowem a Pułtuskiem. Droga przez ponad dwie godziny była zablokowana.

Do wypadku doszło przed godziną 9.

- Kierujący nissanem, 32-letni mężczyzna z nieustalonych dotąd przyczyn zderzył się czołowo z ciężarówką - informuje Milena Kopczyńska z pułtuskiej policji. I precyzuje, że ciężarówkę prowadził 60-latek. - Obaj kierowcy to mieszkańcy powiatu pułtuskiego - dodaje.

W wypadku ranny został kierowca samochodu osobowego. - Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował go do szpitala - przekazuje Kopczyńska.

- Nissan został doszczętnie zniszczony, strażacy musieli rozcinać dach, żeby dostać się do kierowcy. Kierowca jechał sam - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak na antenie TVN24. - Ciężarówka po wypadku wjechała do rowu - dodał.

Droga była zablokowana

Droga między Serockiem a Pułtuskiem była zablokowana. - Służby wyznaczyły objazdy: od strony Warszawy w Dzierżeninie przez Trzepowo do Pokrzywnicy i od strony Pułtuska przez miejscowość Kacice - informowała Kopczyńska.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która będzie ustalać przyczyny wypadku. Obecnie wprowadzono tam ruch wahadłowy. Jak przekazała policja, wszystkie utrudnienia na krajowej "61" powinny zakończyć się około godziny 12.

Do wypadku doszło w miejscowości Łubienica-SuperunkiMapa Google

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl