TVN Warszawa | Praga Południe

Znalazł w sieci ofertę sprzedaży swojego zegarka. Tak się dowiedział, że został okradziony

TVN Warszawa | Praga Południe

Autor:
aa/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja Praga Południe. Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o kradzież zegarka
Policja Praga Południe. Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o kradzież zegarka KMP Praga Południe
wideo 2/4
KMP Praga PołudniePolicja Praga Południe. Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o kradzież zegarka

Nie zauważył, że ktoś ukradł mu zegarek. O tym, że zniknął, dowiedział się z internetu. Przeglądając jeden z portali zakupowych, trafił na swój zegarek z charakterystycznymi uszkodzeniami. O pomoc w odzyskaniu swojej własności poprosił policję.

- Pokrzywdzony zeznał, że przeglądając jeden z internetowych portali zakupowych, zauważył swój zegarek wystawiony na sprzedaż. Był zaskoczony, ponieważ zegarek był bardzo charakterystyczny i miał kilka uszkodzeń, po których bez trudu go rozpoznał. Kiedy sprawdził w domu miejsce, gdzie zawsze leżał zegarek, faktycznie stwierdził jego brak. Uznał, że kradzieży mogli dokonać pracownicy, którzy wykonywali u niego prace remontowe – poinformowała nadkomisarz Joanna Węgrzyniak z Komendy Miejskiej Policji Praga-Południe.

Jak podaje policja, wartość zegarka oszacowano na dwa tysiące złotych.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Poszkodowanych było więcej

Najpierw funkcjonariusze odzyskali zegarek z lombardu. Następnie zajęli się ustaleniem tego, kto odpowiada za kradzież przedmiotu. - Operacyjni krok po kroku sprawdzali kolejnych mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym przestępstwem. W efekcie dotarli do właściwego podejrzanego. 26-latek został zatrzymany. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, mężczyzna zdążył już stracić pracę w kolejnym miejscu zatrudnienia właśnie z uwagi na kradzieże - przekazała Węgrzyniak.

26-latek usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Postępowanie w sprawie kradzieży zegarka nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

Skradziony zegarek był wart 2 tysiące złotychPolicja Praga-Południe

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor:aa/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Praga-Południe

Pozostałe wiadomości