Trzy osoby zatrzymane po zabójstwie 52-latka w Wołominie

Autor:
katke
Źródło:
PAP
ShutterstockZabójstwo 52-latka w Wołominie. Zatrzymano trzy osoby (zdjęcie ilustracyjne)

Prokuratura Rejonowa w Wołominie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 52-latka, którego ciało znaleziono w czwartek rano w pobliżu ulicy Kościelnej. - Zatrzymano trzy osoby, zabezpieczono też prawdopodobne narzędzie zbrodni - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Katarzyna Skrzeczkowska.

Według ustaleń PAP do zabójstwa 52-latka doszło w nocy z 31 maja na 1 czerwca. Jego ciało zostało znalezione w Wołominie w pobliżu ul. Kościelnej w czwartek ok. godz. 5 rano.

- Potwierdzamy, że znaleziono ciało mężczyzny w rejonie Kościelnej w Wołominie - informowała w czwartek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Wołominie mł. asp. Monika Kaczyńska.

- Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Na chwilę obecną nie udzielamy dalszych informacji w tej sprawie - dodała mł. asp. Monika Kaczyńska.

Prokuratura: zaplanowano czynności z zatrzymanymi

W piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska poinformowała, że w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie zostało wszczęte śledztwo dotyczące zabójstwa 52-letniego mieszkańca Wołomina. - Do sprawy zostały zatrzymane trzy osoby. Zabezpieczono również prawdopodobne narzędzie zbrodni - podkreśliła prokurator.

Wskazała, że z zatrzymanymi jeszcze w piątek zostały zaplanowane czynności. - Sekcję zwłok zaplanowano na poniedziałek - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:katke

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości