Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Policja i straż nad brzegiem Wisły. "Ciało leżało w zaroślach pod mostem"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plNad Wisłą znaleziono zwłoki

W środę po południu w okolicach mostu Świętokrzyskiego znaleziono zwłoki. Jak podaje policja, ciało leżało w zaroślach przy brzegu.

Jak przekazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, ciało w wysokim stadium rozkładu zostało znalezione po praskiej stronie Wisły, w okolicach mostu Świętokrzyskiego. - Jak udało mi się ustalić, ciało jest przyciśnięte stertą gałęzi. Policja poprosiła strażaków o pomoc w jego wyciągnięciu – przekazał nasz reporter.

Jego ustalenia potwierdza policja. - Przed godziną 14 otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu zwłok osoby leżących w zaroślach przy brzegu Wisły pod jednym z warszawskich mostów. Służby poinformował rowerzysta, który tamtędy przejeżdżał – przekazała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał policjantka, na miejscu wciąż pracują policjanci oraz straż pożarna.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl