Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Wjechał w zaparkowane samochody i uciekł. Uszkodził pięć aut

Najnowsze

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
W wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało pięć samochodówTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plW wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało pięć samochodów

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 na Jagiellońskiej. Kierowca opla na prostym odcinku wjechał w zaparkowane samochody i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, kierowca opla, jadąc ulicą Jagiellońską w kierunku alei "Solidarności", z nieznanych przyczyn zjechał z pasa ruchu i wpadł na zaparkowane po prawej stronie jezdni samochody. - Uszkodzone zostały dwa volkswageny oraz bmw. Następnie opel przejechał kilkanaście metrów, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w kolejne dwa zaparkowane samochody - przekazał Zieliński.

Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. - Ustalamy, kto był właścicielem opla. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany - przekazał Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl