Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Zatrzymał się, bo miał problem z oponą. Wtedy podbiegł mężczyzna, wybił szybę w aucie i zabrał gotówkę

Najnowsze

Autor:
kz
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do zdarzenia doszło na ulicy Szwoleżerów
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plDo zdarzenia doszło na ulicy Szwoleżerów

Rozbój w Śródmieściu. Jak informuje policja, nieznany mężczyzna wybił szybę w aucie i zabrał gotówkę. Trwają poszukiwania.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15 na ulicy Szwoleżerów. - Na miejscu zdarzenia stoi czarne audi, ma wybitą szybę od strony pasażera. Dowiedziałem się, że z samochodu miała zostać skradziona torba z pieniędzmi. Na miejscu jest już policja - powiedział Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Informację potwierdziła Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Z pierwszych informacji wynika, że kierującemu audi pokazała się kontrolka ostrzegająca przed niskim poziomem powietrza w oponach. Zatrzymał się na parkingu, wysiadł z auta, żeby sprawdzić, co się stało - opisała policjantka.

- W tym czasie do samochodu podbiegł nieznany mężczyzna, wybił szybę, ze środka wyciągnął plecak w którym znajdowała się gotówka, następnie oddalił się samochodem - dodała.

Nikt nie został ranny. - Trwają poszukiwania mężczyzny - zapewniła.

Policja nie zdradza na razie, jaka kwota została skradziona.

Autor:kz

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości