Policja zatrzymała dwóch mężczyzn. W mieszkaniach znalazła marihuanę, mefedron i amfetaminę

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja z Legionowa zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków
Policja z Legionowa zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków
KPP Otwock
KPP OtwockPolicja z Legionowa zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków

Policjanci z Legionowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. W mieszkaniach 31- i 36-latka funkcjonariusze znaleźli mefedron, marihuanę i amfetaminę.

Policjanci z Wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali dwóch mężczyzn, których wiązali z przestępczością narkotykową. Do zatrzymania 31- i 36-latka doszło w Legionowie.

- W toku dalszych działań, w miejscach zamieszkania mężczyzn, funkcjonariusze zabezpieczyli prawie kilogram marihuany, ponad dwa kilogramy mefedronu i blisko 150 gramów amfetaminy. Część środków odurzających była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Zabezpieczono również wagi i inne rzeczy służące do porcjowania narkotyków - poinformowała komisarz Justyna Stopińska z komendy w Legionowie.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy. Jak wskazuje policja, w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie obaj usłyszeli zarzuty posiadania, przygotowania oraz wprowadzenia do obrotu narkotyków.

Na wniosek legionowskiej prokuratury sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy wobec obu podejrzanych. Każdemu z nich grozi do 12 lat więzienia. 

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Legionowo

Pozostałe wiadomości