Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Najnowsze

W Warszawie najwięcej nowych zakażeń od początku epidemii

Najnowsze

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ministerstwo Zdrowia: prawie 30 tysięcy nowych zakażeńTVN24
wideo 2/4
TVN24Ministerstwo Zdrowia: prawie 30 tysięcy nowych zakażeń

1875 zakażeń wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono w środę w stolicy. W całym województwie nowych przypadków było ponad cztery tysiące.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o 29 978 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy przyrost zakażeń w Polsce od początku pandemii. Resort przekazał też informację o śmierci 575 osób, u których stwierdzono SARS-CoV-2. 

Koronawirus w Warszawie i na Mazowszu

W środę w Warszawie odnotowano najwyższy dobowy przyrost nowych zakażeń od początku epidemii. Wirus SARS-CoV-2 wykryto u 1875 osób. Zmarły 23 osoby. Wszystkie cierpiały na choroby współistniejące.

Na Mazowszu potwierdzono 4308 infekcji. Wśród województw gorsza sytuacja jest tylko w śląskim, gdzie pozytywnie w kierunku SARS-CoV-2 zdiagnozowano 4605 osób. Resort zdrowia poinformował, że ostatniej doby na Mazowszu zmarło 69 osób.

W Polsce koronawirusa potwierdzono dotychczas u 2 120 671 osób, z których 50 340 zmarło.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Tagi:
Raporty: