Nie żyje żołnierz Formozy, jego córka i pies. W domu pięć zakrwawionych noży00:31"Nie było sygnałów na temat problemów psychicznych czy problemów z prawem".
Kosze na śmieci jak po przejściu huraganu, lusterko jak po kolizji drogowej00:3022-latek podejrzany o serię wandalizmów zatrzymany.
Świadkowie mówią o "ataku maczetą". Jedna osoba ranna po napadzie na Woli 00:42Policja sprawdza monitoring na okolicznych budynkach.
Pijany zabrał szefowi samochód. Miał cztery promile. Nagranie00:42Policja publikuje nagranie przekazane przez świadka.
Metalowe pudełko zamknięte na dwie kłódki. "Zatrzymany nie chciał go otworzyć"02:37Zawartość może go pogrążyć.
14 lat temu w lesie znaleźli ciało 33-latka. Policjanci z Archiwum X zatrzymali czterech mężczyzn00:27Wśród zatrzymanych jest mąż zaginionej w 2000 roku mieszkanki Sieradza - informują śledczy.
Posłanka Iwona Arent: wracam do aktywności politycznej, załatwiłam sprawy rodzinne01:08Zawieszenie działalności miało związek z tym, że syn posłanki i jego znajoma usłyszeli zarzuty pobicia kobiety.
Ciała ojca i jego sześcioletniej córki w mieszkaniuW lokalu był też martwy pies rasy pitbull, został zabity.
Na jednym kole jeździł ulicami miasta. "Wyczyny" motocyklisty nagrał inny kierowca02:47Kierując motocyklem jechał ulicami miasta na jednym kole. O jego wyczynach powiadomił inny kierowca. 18-letni motocyklista został ukarany mandatem i 30 punktami, a to oznacza powtórkę z egzaminu na prawo jazdy.
Pobił swoją partnerkę, po dwóch dniach zmarła w szpitalu. Tłumaczył, że upadła podczas tańca03:31Sąd oddalił kasację jako oczywiście bezzasadną.
"Spieszył się pomóc teściowi przy żniwach", ma bardzo poważne problemy02:47Mandat, punkty karne, strata prawa jazdy i proces w sądzie.
Ranny kotek przeżył dzięki dzieciom, policjantkom i... muchom00:19Gizmuś, bo takie imię dostał, przebywa w domu tymczasowym.
Chłopiec przygnieciony betonową płytą. Został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej01:43Jego stan jest ciężki.
Zakrwawiony mężczyzna siedział na przystanku01:23Podejrzany o rozbój został aresztowany na trzy miesiące.
Jechał pociągiem z półtoraroczną córką, był pijany. Na peronie czekali na niego policjanci00:22"Był agresywny i pobudzony". Siłą umieścili go w radiowozie.
Prowadzili hotel, odpowiedzą za sutenerstwo00:33Od 10 lat mieli udostępniać pokoje kobietom świadczącym usługi seksualne.