Gdynia. Z mieszkania zniknęło ponad 10 tysięcy złotych. Policja poszukuje pary ze zdjęcia

Autor:
ng/
tam
Źródło:
KMP Gdynia
Gdynia. Z mieszkania zniknęło ponad 10 tysięcy złotych. Policja poszukuje pary ze zdjęcia (wideo bez dźwięku)
Gdynia. Z mieszkania zniknęło ponad 10 tysięcy złotych. Policja poszukuje pary ze zdjęcia (wideo bez dźwięku)KMP Gdynia
wideo 2/4
slideshow dla Natalii

Z mieszkania gdynianki skradziono ponad 10 tysięcy złotych. Parę, która może mieć związek z kradzieżą, nagrały kamery monitoringu. Kobieta i mężczyzna - widoczni na udostępnionych przez policję zdjęciach - są poszukiwani.

Do zdarzenia doszło 1 czerwca 2022 roku przy ul. Lubawskiej w Gdyni, ale mundurowi dopiero teraz zdecydowali się na opublikowanie wizerunków osób, widniejących na nagraniu z monitoringu. Jak informuje policja, kobieta i mężczyzna mogą mieć związek ze sprawą kradzieży pieniędzy.

- Kobieta i mężczyzna weszli na teren posesji w obecności poszkodowanej, jednak po krótkim czasie opuścili budynek, a pokrzywdzona zorientowała się, że zginęły jej pieniądze - informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni podkom. Jolanta Grunert.

Jak nieoficjalnie wiadomo, kobieta straciła ponad 10 tysięcy złotych.

Policja prosi o pomoc świadków

Jak wynika z zapisu z kamery monitoringu, kobieta ma około 40-50 lat, ciemne włosy do ramion z kręconymi końcówkami, jest krępej budowy ciała. W dniu zdarzenia miała na sobie bluzkę z krótkimi rękawami z wzorem w paski koloru czarno-białego, czarne spodnie, czarne buty, czarną torebkę, jasne kolczyki.

Mężczyzna ma około 50-60 lat, jasną karnację, krótkie, siwe włosy, jest szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie koszulę w pionowe paski, czarne spodnie, czarny pasek, czarne buty, na twarzy okulary korekcyjne.

Z mieszkania gdynianki skradziono ponad 10 tysięcy złotych. Parę, która może mieć związek z kradzieżą zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta i mężczyzna widoczni na udostępnionych zdjęciach są poszukiwani przez policję.
Gdynia. Policja poszukuje pary ze zdjęciaZ mieszkania gdynianki skradziono ponad 10 tysięcy złotych. Parę, która może mieć związek z kradzieżą, zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta i mężczyzna widoczni na udostępnionych zdjęciach są poszukiwani przez policję.KMP Gdynia

- Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112 - apeluje Grunert.

Google Maps
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/ tam

Źródło: KMP Gdynia

Źródło zdjęcia głównego: KMP Gdynia

Pozostałe wiadomości