Polska

#TRUMPwPolsce na antenach TVN24 i TVN24 BiS. Dwujęzyczne relacje z wizyty prezydenta USA

Polska

Aktualizacja:
Najważniejsze informacje o wizycie Donalda Trumpa w Warszawie na antenach TVN24 i TVN24 BiS
Najważniejsze informacje o wizycie Donalda Trumpa w Warszawie na antenach TVN24 i TVN24 BiStvn24
wideo 2/26

W TVN24 i TVN24 BiS trwa specjalne wydanie programu "Trump w Polsce" poświęcone wizycie prezydenta USA w Warszawie. Pracuje przy nim blisko 20 reporterów, 80 operatorów, kilkanaście wozów transmisyjnych oraz kilkunastu producentów i wydawców.

WSZYSTKIE INFORMACJE O WIZYCIE DONALDA TRUMPA

TRUMP IN POLAND - READ IN ENGLISH

W czwartek od 5.30 TVN24 i TVN24 BiS emitują kilkugodzinne specjalne wydanie programu poświęconego wizycie Donalda Trumpa w Warszawie.

Program specjalny ruszył 5 lipca o godzinie 18. TVN24 i TVN24 BiS relacjonowały przylot prezydenta USA i jego przejazd ulicami stolicy do hotelu Marriott w centrum.

Temat wizyty amerykańskiego prezydenta w Polsce jest już obecny od poniedziałku w "Faktach w południe", w "Faktach po południu" oraz w programie "Polska i świat".

Wydanie specjalne na antenach TVN24 i TVN24 BiS zrealizuje blisko 20 reporterów, 80 operatorów, kilkanaście wozów transmisyjnych oraz kilkunastu producentów i wydawców. W korpusie prasowym, który przyleci z USA z prezydentem Donaldem Trumpem i innymi amerykańskimi mediami, jest także Marcin Wrona, korespondent "Faktów" TVN.

Z sygnału telewizyjnego produkowanego przez TVN24 korzystać będą zagraniczni partnerzy, między innymi Reuters i Enex.

Na antenie i w internecie

Gośćmi programu specjalnego poświęconemu wizycie amerykańskiego prezydenta w Polsce byli w czwartek między innymi uczestnicy Global Forum, czyli generał Ben Hodges, dowódca sił zbrojnych USA w Europie, generał James Jones, były doradca Baracka Obamy do spraw bezpieczeństwa, Ellen Tauscher, była podsekretarz stanu do spraw kontroli zbrojeń i bezpieczeństwa międzynarodowego, Daniel Fried, były ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce oraz Bob Corker, senator Partii Republikańskiej.

Ponadto podczas dwudniowej wizyty na antenie TVN24 i TVN24 BiS pojawiają się anglojęzyczne serwisy informacyjne. Wszystkie najnowsze informacje, komentarze, analizy i wywiady są także przez całą dobę relacjonowane na stronie tvn24.pl. Specjalnie na tę okazję nasz serwis uruchomił angielską wersję strony poświęconą wizycie prezydenta USA w Polsce.

Relacje z wizyty będą także prezentowane na profilach w social mediach - Facebooku, Twitterze, Instagramie i Snapchacie - i opatrzone hashtagiem #TRUMPwPolsce.

President Donald Trump's speech to Poles in Krasiński Square
President Donald Trump's speech to Poles in Krasiński SquareTVN24 BiS
wideo 2/33

Autor: tmw,pk//now/jb / Źródło: tvn24.pl

Raporty:
Pozostałe wiadomości