Premier Mateusz Morawiecki: ruszamy na trasę rozmów z Polakami

Autor:
momo
Źródło:
PAP, TVN24
Premier Morawiecki: ruszamy na naszą trasę rozmów z Polakami
Premier Morawiecki: ruszamy na naszą trasę rozmów z Polakami
TVN24
TVN24Premier Morawiecki: ruszamy na naszą trasę rozmów z Polakami

Premier Mateusz Morawiecki na spotkaniu z wyborcami w Jaśle zapowiedział, że członkowie PiS "ruszają w trasę rozmów z Polakami". - Chcemy, aby nasz plan wykuwał się właśnie na takich spotkaniach jak to - oświadczył.

- W powietrzu czuć już pierwsze powiewy wiosny, a my ruszamy na naszą trasę rozmów z Polakami - oświadczył szef rządu na początku spotkania. - Wszyscy posłowie, wszyscy członkowie rządu PiS ruszają na trasę spotkań z Polakami. Chcemy, aby nasz plan na kolejne cztery, a może na osiem lat, żeby wykuwał się właśnie na takich spotkaniach, jak to - podkreślił premier.

Morawiecki zapewnił, że podczas spotkań każdy będzie mógł zadać pytania, nawet te najtrudniejsze. - Pytania, obawy, lęki, frustracje, ale także nadzieje, refleksje i pomysły, wszystko to, co was boli i to, na co macie nadzieję, to będziemy chcieli omawiać na naszych kolejnych, wielkich spotkaniach, na naszej trasie spotkań z Polakami - zapowiedział.

Mateusz Morawiecki na spotkaniu z mieszkańcami Jasła TVN24

Morawiecki: to na takich spotkaniach, nie w gabinetach, wykuwa się program PiS

Premier ocenił że te spotkania mają ogromny sens, gdyż "poprzednie nasze pomysły, prograemy, plany właśnie powstawały na takich spotkaniach".

- To na takim spotkaniu jak to urodziła się 13. i 14. emerytura. To na takich spotkaniach powstał pomysł wyprawki dla dzieci, wyprawki 300 plus. To na takim spotkaniu wykiełkował pomysł rodzinnego kapitału opiekuńczego. To właśnie podczas rozmów z Polakami rozmawialiśmy o obniżeniu podatków, aby Polacy mogli jak najwięcej zarabiać netto, aby było jak najwięcej miejsc pracy - mówił. Przekonywał, że to na takich spotkaniach, a nie w gabinetach wykuwa się program PiS.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:momo

Źródło: PAP, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości