Polska

Bulterier PiS wciąż kocha prezesa

Polska

Aktualizacja:
Kurski i jego męska fascynacja Jarosławem Kaczyńskim
TVN24Kurski i jego męska fascynacja Jarosławem Kaczyńskim

Czy bulterier PiS zmienił się w króliczka, za co należy kochać Jarosława Kaczyńskiego i PiS oraz dlaczego PO wyrywa zdrowy ząb TVP – o tym w "Piaskiem po oczach" opowiadał Jacek Kurski, poseł Prawa i Sprawidliwości

Jacek Kurski zapowiadał niedawno, że zmieni wizerunek. Koniec z bulterierem, czas na króliczka? - Nie lubię tych porównań, ale lepszy jest króliczek - odpowiedział poseł.

Być może w ramach "ocieplania" klimatu wokół siebie chętnie przyznał się do niezmiennej fascynacji Jarosławem Kaczyńskim. - To taka silna, męska fascynacja. Trwa już dwadzieścia lat, niedługo rocznica. Może TVN24 chciałby objąć ją patronatem? - zasugerował. Dodał, że godzina rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim jest jak semestr studiów politologicznych.

Wyrywają zdrowy ząb

Mimo chęci zmiany wizerunku, PO oberwało się jak zwykle bezpardonowo. - Przez Donalda Tuska ludzie nie płacą abonamentu. Działania PO zmierzają do upadku i wyprzedaży mediów publicznych. A TVP to nasz skarb narodowy, jest najlepszą w Europie i jedyną w miarę obiektywną w Polsce - stwierdził Kurski. Jego zdaniem PO w ten sposób "chce wyrwać zdrowy ząb".

Źródło: TVN24, Fakty TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości