Will Smith mówi o "głębokich wyrzutach sumienia" po kilku miesiącach od incydentu z Oscarów. "Chris, przepraszam cię"

Autor:
akr\mtom
Źródło:
Reuters

Aktor Will Smith oświadczył, że ma "głębokie wyrzuty sumienia" z powodu spoliczkowania Chrisa Rocka w czasie marcowej ceremonii rozdania Oscarów. Przekazał, że skontaktował się z komikiem, aby porozmawiać, ale został odtrącony. - Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia - powiedział gwiazdor na nagraniu.

Amerykański aktor Will Smith opublikował w piątek wideo, na którym odpowiadał na pytania dotyczące sytuacji z gali rozdania Oscarów pod koniec marca tego roku. Artysta wszedł wtedy na scenę i uderzył w twarz Chrisa Rocka, który prezentował nominowanych do nagrody. Później w wulgarnych słowach krzyczał do niego. Była to reakcja na żart z wyglądu Jady Pinkett Smith, żony Willa Smitha, która od lat choruje na łysienie plackowate.

CZYTAJ TAKŻE: 10 lat zakazu dla Willa Smitha. Oświadczenie aktora >>>

- Nie ma żadnej części mnie, która uważa, że ​​to był właściwy sposób zachowania w tym momencie – powiedział Smith na nagraniu. - Mam głębokie wyrzuty sumienia – dodał Smith. Mówił przy tym, że "stara się okazać skruchę bez wstydzenia się za siebie". - Jestem człowiekiem i popełniłem błąd - przekonywał.

"Chris, przepraszam cię"

Smith przekazał, że próbował skontaktować się z Rockiem, ale "wiadomość, która wróciła, była taka, że nie jest gotowy do rozmowy". - Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia - kontynuował aktor.

Na pytanie, dlaczego nie przeprosił Rocka podczas swojego przemówienia na scenie niespełna godzinę po incydencie, aktor odparł, że "do tego momentu był zamroczony". - Wszystko jest rozmyte - dodał.

Gwiazdor zapewnił też, że jego żona, której dotyczył żart komika, nie poprosiła go o odniesienie się do sprawy w tym momencie. - Boli mnie psychicznie i emocjonalnie świadomość, że nie sprostałem wizerunkowi i wrażeniu ludzi na mój temat - przekonywał.

- Rozczarowanie ludzi jest moją główną traumą - mówił dalej, dodając, że "nienawidzi, kiedy zawodzi ludzi".

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:akr\mtom

Źródło: Reuters

Pozostałe wiadomości