TVN24 | Kultura i styl

Caribou headlinerem OFF Festival 2021

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
map,
mart
Źródło:
TVN24.pl
Festiwal muzycznej różnorodności. "Nie chcielibyśmy, żeby ludzie byli tu obojętni"Paweł Laskosz | Fakty po południu
wideo 2/2
Paweł Laskosz | Fakty po południuFestiwal muzycznej różnorodności. "Nie chcielibyśmy, żeby ludzie byli tu obojętni"

OFF Festival 2020 został odwołany, stałym bywalcom katowickiej imprezy pozostało więc odliczanie do kolejnej edycji, która odbędzie się w 2021 roku. Co o niej wiemy? Że potrwa od 6 do 8 sierpnia, a jednym z headlinerów będzie zespół Caribou.

W piątek o godzinie 12, niecałą dobę po oficjalnym odwołaniu tegorocznej edycji, OFF Festival ogłosił pierwszego headlinera swojej kolejnej odsłony. To Caribou, czyli zespół dowodzony przez Kanadyjczyka Dana Snaitha. 

CaribouOFF Festival

Grupa tworząca muzykę elektroniczną gościła na OFF-ie w 2008 roku, w 2020 roku miała na niego powrócić. Czekali na to zarówno ci, którzy słuchali Dana Snaitha w Mysłowicach, jak i ci, którzy muzykę Caribou znają przede wszystkim z pięciu studyjnych albumów, z których ostatni – "Suddenly" – zebrał świetne recenzje.

Czy bilety zachowują ważność?

OFF Festival odbywa się cyklicznie od 2006 roku - najpierw w Mysłowicach, od 2010 w Katowicach. W tym roku, z powodu pandemii COVID-19, festiwal po raz pierwszy został odwołany. Organizatorzy przypominają, że kupione bilety zachowują ważność na następną edycję i "gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najniższej cenie".

Autor:map, mart

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: OFF Festival