TVN24 | Wrocław

Zdemolował sklep, bo nie chciał czekać w kolejce

TVN24 | Wrocław

Autor:
tam/gp
Źródło:
policja Legnica
Co mam zrobić z klientem, który nie chce założyć rękawiczek i robi awanturę z tego powodu? Albo z osobami, które sklep traktują jako miejsce spotkań?
Co mam zrobić z klientem, który nie chce założyć rękawiczek i robi awanturę z tego powodu? Albo z osobami, które sklep traktują jako miejsce spotkań? TVN24
wideo 2/4
TVN24Co mam zrobić z klientem, który nie chce założyć rękawiczek i robi awanturę z tego powodu? Albo z osobami, które sklep traktują jako miejsce spotkań?

36-letni mieszkaniec Legnicy (województwo dolnośląskie) nie chciał czekać aż zostanie obsłużony. A gdy w sklepie - z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem - poproszono go, by uzbroił się w cierpliwość, w ruch poszły pięści. Mężczyzna zdemolował sklep.

KORONAWIRUS W POLSCE. RAPORT TVN24.PL Do jednego ze sklepów w Legnicy wszedł mężczyzna. Jak wynikało z - przekazanych policji - relacji świadków klient był bardzo pobudzony. Nie chciał czekać w kolejce. - Z uwagi na wprowadzone obostrzenia, mężczyźnie została zwrócona uwaga, aby zastosował się do obowiązujących przepisów i poczekał na zewnątrz - informuje Jagoda Ekiert z policji w Legnicy. "KORONAWIRUS. RAPORT". EKSPERCI ODPOWIADAJĄ W TVN24 NA WASZE PYTANIA

Wyzywał i demolował, bo nie chciał czekać w kolejcepolicja Legnica

Wyzywał i demolował

Uwaga klienta zdenerwowała jeszcze bardziej. - Najpierw zaczął wyzywać właścicielkę sklepu i uderzył w plastikową konstrukcję zamontowaną na sklepowej ladzie, a następnie uszkodził wagę, kasę fiskalną, telefony komórkowe oraz porozrzucał po sklepie towar - relacjonuje policjantka. Agresywnego mężczyznę powstrzymał mąż sprzedawczyni. Na miejsce wezwano nie tylko policję, ale też pogotowie ratunkowe. Wszystko dlatego, że klient zranił sam siebie. Po opatrzeniu ran 36-latek został zatrzymany. Straty spowodowane jego demolką oszacowano na 20 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu za to do pięciu lat więzienia.

Infolinia NFZ dotycząca koronawirusaKancelaria Prezesa Rady Ministrów

Autor:tam/gp

Źródło: policja Legnica

Źródło zdjęcia głównego: policja Legnica

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości