TVN Warszawa | Wawer

Odnaleźli ciało mężczyzny w domu w Aninie. Krewna twierdzi, że padł ofiarą zabójstwa

TVN Warszawa | Wawer

Autor:
kk/r
Źródło:
PAP
ShutterstockŚledczy badają sprawę śmierci mężczyzny w Aninie (zdj. ilustracyjne)

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w jednym z domów w Aninie. Bliscy twierdzą, że w nocy ze środy na czwartek padł on ofiarą zabójstwa.

O sprawie poinformowała w mediach społecznościowych krewna zmarłego. Jak przekazała, do tragicznego zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek przy ulicy Trawiastej. "Zginął mój wujek. Zabito go we własnym domu. W nocy" - napisała. Zaapelowała jednocześnie o zgłoszenie się kogokolwiek, kto może mieć przydatne w tej sprawie informacje.

Doniesienia o śmierci mężczyzny potwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak. - W czwartek rano otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące znalezienia ciała mężczyzny w jednym z domów na terenie Wawra. Niestety, zgłoszenie zostało potwierdzone przez policjantów. Czynności w sprawie trwają. Są prowadzone pod nadzorem prokuratury - przekazał.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy też o sprawie grupy przejmującej mieszkania starszych osób i trucie ich alkoholem z izopropanolem:

Zarzuty sześciu zabójstw usłyszał 43-latek zatrzymany przez policjantów stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw
Zarzuty sześciu zabójstw usłyszał 43-latek zatrzymany przez policjantów stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i ZabójstwKSP

Autor:kk/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości