TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie ciężarówki, busa i samochodu dostawczego pod Warszawą

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Jawczycach pod Warszawą
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plWypadek w Jawczycach pod Warszawą

Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 92 w Jawczycach. Dwie osoby zostały poszkodowane, a droga w kierunku Sochaczewa była zablokowana.

Do wypadku doszło przed godziną 9 na drodze krajowej nr 92, tuż za węzłem Mory, gdzie łączy się ona z trasą S8. Jak ustalił na miejscu nasz reporter Mateusz Szmelter, samochód dostawczy najechał na tył ciężarówki, a w niego wjechał kolejny samochód. - Kabiny obu pojazdów są doszczętnie zniszczone. W tej chwili droga krajowa nr 92 jest zablokowana. Nieprzejezdny jest również zjazd z trasy S8 w kierunku Sochaczewa. Policjanci kierują kierowców na objazd przez pobliskie Szeligi - przekazał reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejscu, oprócz policji, pracowało pięć zastępów straży pożarnej oraz trzy zespoły pogotowia ratunkowego.

Wersję naszego reportera potwierdziła Ewelina Gromek-Oćwieja, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach. - W miejscowości Jawczyce na tył ciężarowego volvo najechał bus iveco, a następnie dostawczy opel. Kierowca opla został przewieziony do szpitala. Jedna osoba jest badana na miejscu w karetce. Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi - przekazała policjantka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzegła, że utrudnienia mogą potrwać dwie i pół godziny. O godzinie 13 droga krajowa nr 92 była już przejezdna w obu kierunkach.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwrszawa.pl

Pozostałe wiadomości