Wypadek w Ludwinowie Dębskim. Strażacy wycinali pasażerkę z samochodu, dwie osoby ranne 

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Źródło:
tvnwarszwa.pl
Wypadek na drodze do Nasielska

Na DK632 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak podała straż pożarna, dwie osoby trafiły do szpitala. Po wypadku droga Dęby-Nasielsk była zablokowana. 

Do wypadku doszło około godziny 18 w Ludwinowie Dębskim, w gminie Serock. - Zderzyły się dwa auta: pickup i samochód osobowy. Kiedy strażacy dojechali na miejsce, były tam w sumie trzy osoby. Mamy jednak informację, że w pickupie jechały też dzieci. Podobno nic im się nie stało i zostały zabrane do domu jeszcze przed naszym przyjazdem – relacjonował Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej.

Dodał, że po zderzeniu pasażerka samochodu osobowego była zakleszczona w aucie. –Musieliśmy ją wyciąć z pojazdu za pomocą sprzętu hydraulicznego. Kobieta została zabrana do szpitala. Była przytomna, miała obrażenia nogi i głowy – zaznaczył strażak. - Do szpitala został zabrany również mężczyzna, kierowca tego samochodu – mówił

Jak twierdzi Szulborski, kierowcy pickupa nic się nie stało.

Droga była zablokowana

Po wypadku były duże utrudnienia na DK632. - Droga Dęby-Nasielsk na 64 kilometrze jest całkowicie zablokowana – ostrzegał strażak.

Z kolei Justyna Stopińska z legionowskiej policji informowała, że zablokowaną drogę można objechać przez Serock i Pomiechówek. – Utrudnienia potrwają około dwóch godzin. Przed godziną 21 droga powinna być już przejezdna – zapewniała.

Na miejscu pracowała policja i trzy zastępy straży pożarnej.

Wypadek na DW 632Google Maps

WCZORAJ INFORMOWALIŚMY O POŚCIGU NA MOKOTOWIE:

Strzały na WołoskiejLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

mp/r

Źródło: tvnwarszwa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl