Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Skuterzysta zderzył się z autem osobowym, trafił do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie skuterzysty z autem na Żoliborzu

Do wypadku z udziałem skutera i samochodu osobowego doszło w alei Wojska Polskiego na Żoliborzu. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zderzenia toyoty i skutera doszło przy skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Kozietulskiego. - Na miejscu widać toyotę z wgniecionym bokiem. W pobliżu na jezdni leży przewrócony skuter. Na miejscu jest policja - poinformował Szmelter.

Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji podała, że zgłoszenie o tym zdarzeniu służby otrzymały kilka minut przed godziną 13. - Obaj kierujący byli trzeźwi. Osoba kierująca skuterem została odwieziona do szpitala. Na miejscu są nasi funkcjonariusze, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - przekazała policjantka.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl