Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Zderzenie czterech aut we Włochach. Jedna osoba trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plCztery auta zderzyły się na Wirażowej

Na ulicy Wirażowej doszło do zderzenia czterech samochodów. - Kierowca jednego z peugeotów został zabrany do szpitala - podała policja.

Do zderzenia doszło około godziny 7.30 na wysokości Wirażowej 37. W zdarzeniu uczestniczyły cztery samochody osobowe: dwa peugeoty, bmw i citroen.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE 

Jak przekazał Michał Skrzypa ze stołecznej straży pożarnej, podróżowało nimi w sumie pięć osób. - Jednej z nich udzielano pomocy medycznej, była pod opieką pogotowia ratunkowego - poinformował. Policja doprecyzowała, że ostatecznie kierowca peugeota został przewieziony do szpitala. - Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - zapewniła Irmina Sulich z KSP.

Po zderzeniu jeden pas ruchu w kierunku Puławskiej jest zablokowany, jednak nie powoduje to większych utrudnień w ruchu.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl