TVN Warszawa | Ulice

Dwie osoby ranne po zderzeniu na Trakcie Brzeskim

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Trakcie Brzeskim
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na Trakcie Brzeskim

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Trakcie Brzeskim. Jak podała straż pożarna, cztery osoby, w tym dziecko, trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Okazało się, że dwie z nich wymagały hospitalizacji. Początkowo jezdnia w kierunku Mińska Mazowieckiego była zablokowana.

Do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu Traktu Brzeskiego z ulicą Jana Pawła II. - Zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i ford. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i dwie karetki pogotowia. W jednej z nich opatrywana jest matka z dzieckiem. Pod opiekę ratowników trafiła też jeszcze jedna osoba - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Informacje o zderzeniu potwierdzili stołeczni strażacy. Zgłoszenie wpłynęło do nich o godzinie 9.16. - W jednym z pojazdów podróżowało pięć osób, w drugim jedna. Pod opiekę ratowników medycznych zostały w sumie przekazane trzy osoby dorosłe i jedno dziecko - poinformował Artur Laudy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

- Do szpitala zostały zabrane dwie osoby. Kierowcy byli trzeźwi - przekazała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców czekały poważne utrudnienia w ruchu. Jak ostrzegał nasz reporter, jezdnia w kierunku Mińska Mazowieckiego została zablokowana. Niemożliwy był też wyjazd z ulicy Jana Pawła II. Przejezdne pozostały natomiast Trakt Brzeski w stronę centrum oraz północny wlot skrzyżowania w ulicę 1 Praskiego Pułku. Po godzinie 12 KSP podała, że funkcjonariusze prowadzą jeszcze czynności na miejscu zderzenia, ale nie powoduje to już większych utrudnień w ruchu.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości