Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na POW. Ruch odbywał się ulicami Wilanowa

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na POWMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na POW

Wypadek na Południowej Obwodnicy Warszawy. - Kierowca hondy został zabrany do szpitala - informowała policja. Były bardzo duże utrudnienia w ruchu. Trasa była zablokowana w kierunku zachodnim, a policja puszczała ruch przez ulice Wilanowa.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zdarzenia doszło na wysokości Sytej na Wilanowie, na jezdni POW w kierunku Ursynowa i Poznania.

Policja otrzymała zgłoszenie po godzinie 11. - W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: honda i peugeot. Kierowca tego pierwszego auta został przetransportowany do szpitala - mówiła Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji. - Od strony Mińska w kierunku Warszawy są bardzo duże utrudnienia w ruchu - ostrzegała policjantka. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- POW w kierunku Warszawy została zablokowana. Służby otworzyły bramkę i puszczają ruch drogą techniczną. W Wilanowie tworzy się ogromny korek - stoi cała Syta, Vogla i dalej aż do Przyczółkowej - dodawał nasz reporter.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl