Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Trasa S8 stała w dwóch kierunkach

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Duże utrudnienia na trasie S8
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plDuże utrudnienia na trasie S8

Na trasie S8 doszło w piątek po południu do kilku zdarzeń, m.in. na wysokości Bemowa, Żoliborza i Targówka. Były bardzo duże utrudnienia w ruchu w obu kierunkach.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński informował o zderzeniu na trasie S8 na wysokości Powstańców Śląskich, w kierunku Poznania: - Na skrajnie lewym pasie stoi bmw. Widać, że auto w coś uderzyło, ale na miejscu nie ma drugiego pojazdu. Z samochodu wyciekły płyny eksploatacyjne.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak mówił Zieliński, samochód stał na lewym pasie na jezdni i w kierunku Poznania utworzył się spory korek. Ale w drugą stronę nie było wcale lepiej. - Kierowcy utknęli również w korku w kierunku Żoliborza. Na Google Maps widać, że doszło do zderzenia na wysokości Broniewskiego - ostrzegał nasz reporter. Policja przyznała, że w całym mieście ma sporo pracy.

Na Google Maps widać było też, że coś wydarzyło się na Targówku przed Modlińską w kierunku do Poznania. Wcześniej z kolei doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na wysokości Szeligowskiej na Bemowie. Tam poszkodowanych zostało dwoje dzieci w wieku trzech i pięciu lat.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości