Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek z udziałem motocyklisty na Arkuszowej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na Arkuszowej

Na Bielanach doszło do zderzenia samochodu z motocyklem. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala - informuje policja. Są utrudnienia w ruchu.

Jak podaje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu Arkuszowej i Oriona. - Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Jest ranny, trafił do szpitala - mówił początkowo Zieliński. - Kierowca auta skręcał w prawo na posesję i nie ustąpił motocykliście, doszło do zderzenia. Oba pojazdy są bardzo uszkodzone, auto ma mocno rozbity przód. Po zderzeniu stoją na środku drogi, więc ruch odbywa się wahadłowo - dodał później nasz reporter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Około godziny 12.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Arkuszowej na wysokości numeru 107 doszło do zderzenia kierowcy hyundaia z motocyklistą. Na ten moment wiemy, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Motocyklista został przewieziony do szpitala - przekazała nam Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracowały pogotowie i policja. Występowały duże utrudnienia w ruchu.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl