Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie samochodu osobowego z autobusem na Mokotowie. Lądował śmigłowiec LPR, dwoje dzieci w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie auta i autobusu na Mokotowie
Zderzenie auta i autobusu na Mokotowie Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Zderzenie auta i autobusu na Mokotowie

W alei Wilanowskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim. Do szpitala trafiła dwójka dzieci, która podróżowała w samochodzie.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14.54. Doszło do zderzenia autobusu ZTM z samochodem osobowym marki Nissan. Na miejsce przyjechała karetka, lądował też śmigłowiec LPR. Kobieta, która jechała autem osobowym wiozła dwójkę dzieci, które są teraz badane. Nie ma jeszcze informacji, czy ktoś trafi do szpitala. Kierowca autobusu został już przebadany na zawartość alkoholu, jest trzeźwy - przekazał przed godziną 16 Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Później dodał, że kierująca nissanem również była trzeźwa. - Dwójka dzieci, która podróżowała nissanem trafiła do szpitala karetką - poinformował policjant.

Dodał też, że są utrudnienia. - Wjazd w aleję Wilanowską jest zablokowany. Policjanci są na miejscu i kierują ruchem - podsumował.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak doprecyzował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło w alei Wilanowskiej, pomiędzy ulicą Wołoską a Lotników. - Aleja Wilanowska jest zamknięta w obie strony - przekazał nasz reporter.

Autor:katke/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości