TVN Warszawa | Ulice

Obywatelskie zatrzymanie w Wawrze. Kierująca miała zawadzać o krawężniki i słupki aż w aucie pękły opony

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Obywatelskie zatrzymanie w Wawrze (materiał z 20.04.2022)
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plObywatelskie zatrzymanie w Wawrze

Obywatelskie zatrzymanie w Wawrze. Jeden ze świadków pomógł w ujęciu nietrzeźwej kierującej. Z jego relacji wynika, że prowadziła mercedesa, zawadzając o krawężniki i słupki. W aucie pękły dwie opony. Policja podaje, że badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w Wawrze. - Jeden z kierowców zauważył nietrzeźwą kobietę w mercedesie. Jak opisywał, jechała od krawędzi do krawędzi jezdni, zawadzała o krawężniki i słupki. Zawiadomił policję i jechał za mercedesem, podając służbom jego lokalizację. Na rondzie przy skrzyżowaniu ulic Stoczniowców i Kosmatki postanowił zajechać mu drogę - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodaje, na miejscu zjawili się policjanci. Kierująca trafiła do radiowozu. Auto pozostawało przez pewien czas na środku ronda. Wcześniej przebite zostały obie opony po lewej stronie pojazdu.

Policja potwierdza, że w środę po południu wpłynęło do niej zgłoszenie w tej sprawie. - Kierująca mercedesem została zbadana alkomatem. Okazało się, że jest nietrzeźwa. Badanie wykazało 2,5 promila w wydychanym powietrzu - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości