Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Aleja Prymasa zwężona do dwóch pasów. Kolejarze pracują na wiaduktach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plRemont tunelu w alei Prymasa Tysiąclecia

Aleja Prymasa Tysiąclecia w tunelu w kierunku Dworca Zachodniego została zwężona do dwóch pasów. Od rana tworzą się tam korki. - Kolejarze prowadzą prace na wiaduktach w związku z przebudową Dworca Zachodniego - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich.

Od rana w alei Prymasa Tysiąclecia w kierunku Dworca Zachodniego tworzą się korki. - Trwają zorganizowane prace przy wiadukcie. Na miejscu jest ekipa, są ustawione pachołki, narysowano tymczasowe linie. Tunel w kierunku dworca został zwężony z trzech do dwóch pasów. Roboty toczą się zarówno przy wjeździe i przy wyjeździe z tunelu - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak informuje Mikołaj Pieńkos z Zarządu Dróg Miejskich prace w alei Prymasa Tysiąclecia związane są z przebudową Dworca Zachodniego. - Kolejarze potrzebują czasowego wyłączenia tuneli, bo prowadzą prace na wiaduktach. Pierwszy etap rozpoczął się w piątek wieczór właśnie po stronie zachodniej. Utrudnienia w tym miejscu mają potrwać do 10 kwietnia - wyjaśnia urzędnik.

Dodaje, że od 10 kwietnia kolejarze rozpoczną prace nad środkową nawą tunelu. Do lipca nie będzie możliwości przejazdu od strony ronda Zesłańców Syberyjskich.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl