Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Nocny wypadek w Rembertowie. Trzy osoby ranne

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Nocny wypadek w Rembertowie

Trzy osoby zostały ranne w wyniku nocnego wypadku na skrzyżowaniu Żołnierskiej i Marsa. Zderzyły się dwa samochody.

- Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu były trzy karetki pogotowia ratunkowego, dwa zastępy straży pożarnej i policja - dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Jego ustalenia potwierdziła policja. "Wczoraj przy ul. Żołnierskiej (skrzyżowanie ul. Żołnierskiej z ul. Marsa) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów - toyoty i forda. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 22.20. Kierujący trzeźwi" - przekazała nam w piątek Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

"Do szpitala przetransportowano trzy osoby: jedną z toyoty i dwie z forda. Na miejscu czynności wykonywali policjanci wydziału ruchu drogowego KSP" - podsumowała.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl