Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Radzymińskiej. Są ranni

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dwie osoby zostały ranne w wypadku
wideo 2/2
Wypadek na Radzymińskiej

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na Radzymińskiej. Skrzyżowanie Radzymińskiej z Naczelnikowską było zablokowane przez ponad dwie godziny.

Do zdarzenia doszło około godziny 8.40.

- Mamy informację o zderzeniu opla z audi. W wypadku ucierpiały dwie osoby: kierująca audi i pasażer opla. Pogotowie zabrało ich do szpitala - informowała Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Zablokowane skrzyżowanie

I ostrzegała przed dużymi utrudnieniami w ruchu. - Pojazdy po zderzeniu zatrzymały się na drodze w taki sposób, że skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane. Tworzą się korki - przekazała Bieniak.

Jak przewidywała policjantka, utrudnienia w tym miejscu miały zakończyć się około godziny 10.30. Ostatecznie skrzyżowanie zostało odblokowane po godzinie 11.

Jak precyzował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz zablokowany był wjazd w ulicę Naczelnikowską i przejazd Radzymińską w kierunku Marek. - Kierowcy ani nie mogą wjechać w Naczelnikowską, ani z niej wyjechać. Nie przejadą też Radzymińską w stronę Marek - relacjonował.

Na miejscu pracowały służby. Przyjechały policja, dwa zastępy straży pożarnej i nadzór ruchu.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl