Sieć wodociągowa na Grochowie do remontu. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

Autor:
dg/b
Źródło:
PAP
UM WarszawaObjazd zamkniętego odcinka Międzyborskiej

Rozpoczyna się kolejny etap remontu magistrali wodociągowej na Grochowie. W związku z pracami konieczne jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w obrębie ulic Międzyborskiej, Grenadierów, Stanisława Augusta oraz alei Waszyngtona. Utrudnienia mają potrwać do 2 listopada.

Od czwartku, 6 października, od godziny 6 prace będą prowadzone na wyjeździe z Międzyborskiej na aleję Waszyngtona. Na ten czas zostanie on wyłączony z ruchu. Objazd utrudnień poprowadzi od ulicy Grochowskiej: Międzyborską, Stanisława Augusta i Grenadierów do Waszyngtona.

Na Międzyborskiej pomiędzy Waszyngtona a Zbaraską oraz na Grenadierów pomiędzy Stanisława Augusta i Waszyngtona zostanie dopuszczony ruch dwukierunkowy. Na pozostałych odcinkach tych ulic utrzymane zostaną dotychczasowe kierunki ruchu, tj. Międzyborska od Stanisława Augusta – w kierunku Zbaraskiej; Grenadierów od Stanisława Augusta – w kierunku Międzyborskiej.

Kierowcy jadący Międzyborską od strony Waszyngtona na skrzyżowaniu ze Zbaraską będą mogli skręcić wyłącznie w lewo lub prawo. Wyjazd z Grenadierów na Waszyngtona także będzie dopuszczony wyłącznie w lewo lub prawo.

Na Stanisława Augusta pomiędzy Międzyborską a Grenadierów wodociągowcy ustawią zakaz zatrzymywania się i postoju. Taka organizacja ruchu potrwa do 2 listopada.

Autobusy zmienią trasy

Autobusy linii 135 i 311, jadące w kierunku krańców PKP Olszynka Grochowska i Gocław, zostaną skierowane na trasy objazdowe, przebiegające ulicami Stanisława Augusta i Grenadierów. Zawieszony zostanie przystanek Zbaraska 01.

Czytaj też: Główna ulica Odolan wymaga remontu. Drogowcy mają zgodę, ale nie mają jeszcze pieniędzy:

Jana Kazimierza na Odolanach przejdzie remont
Jana Kazimierza na Odolanach przejdzie remontMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: UM Warszawa

Pozostałe wiadomości