Potrącenie pieszej przez autobus na rondzie de Gaulle'a

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie pieszej na rondzie de Gaulle'a
Potrącenie pieszej na rondzie de Gaulle'a
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie pieszej na rondzie de Gaulle'a

Autobus miejski potrącił pieszą na przejściu dla pieszych na rondzie de Gaulle'a. Na miejscu pracują służby. Są utrudnienia w kierunku Nowego Światu.

- Autobus linii 111 na przejściu dla pieszych przy rondzie de Gaulle'a, przy Smolnej, potrącił kobietę. Poszkodowana z urazem głowy i twarzy będzie zabierana karetką pogotowia do szpitala. Zablokowany jest wjazd od strony Alej Jerozolimskich w kierunku Smolnej i Nowego Światu - przekazał po godzinie 16 Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Dodał, że na miejscu pracują służby: nadzór ruchu komunikacji miejskiej, pogotowie i policja. Jest także znany ratownik wolontariusz Marcin "Borkoś" Borkowski.

Piotr Krat z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdził zdarzenie i podkreślił, że policjanci pracują na miejscu. - Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 16.13 - poinformował.

Warszawski Transport Publiczny podał w komunikacie, że występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 106, 111, 116, 128, 175, 180, 222, 503 i E-2. "Autobusy kierunek północ mogą zostać skierowane na trasy objazdowe ulicami : Al.Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Nowy Świat" - wskazano.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości