Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Dwulatek na rowerku potrącony na Trakcie Brzeskim

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Potrącenie dwulatka na Trakcie Brzeskim

Chłopiec został potrącony przez kierowcę auta dostawczego na Trakcie Brzeskim. Jak podała policja, do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do wypadku doszło w Wesołej, przy skrzyżowaniu Traktu Brzeskiego z ulicą Jana Pawła II i aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego.

- O godzinie 13.55 policjanci otrzymali informację o potrąceniu dwuipółletniego chłopca, poruszającego się na tak zwanym rowerku biegowym. Doszło do tego na oznaczonym przejściu dla pieszych - poinformowała Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Zaznaczyła też, że chłopiec był pod opieką rodziców.

"Pod samochodem leży kask"

- Dziecko zabrano do karetki, która odjechała już do szpitala. Pod samochodem leży kask. Na jezdni porozrzucane są elementy drewnianego rowerka - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu wypadku pracowały dwie załogi policji. - Kierowca renault był trzeźwy - zaznaczyła Kędzierzawska.

Kierowców jadących w stronę Mińska Mazowieckiego czekały utrudnienia. - Samochód dostawczy stoi na pasie do skrętu w prawo, ale ze względu na obszar, na którym rozrzucone są części rowerka, policjanci zdecydowali się też na zamknięcie części prawego pasa do jazdy prosto - ostrzegał nasz reporter.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl