TVN Warszawa | Ulice

Uciekł podczas kontroli, utknął na pasie zieleni

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja zatrzymała kierowcę opla po pościgu
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPolicja zatrzymała kierowcę opla po pościgu

Policyjny pościg na Woli. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odjechał nagle, w trakcie kontroli drogowej. Jak ustalił nasz reporter, zakończył ucieczkę na pasie zieleni.

Do pościgu doszło w czwartek po południu. - Kierujący został zatrzymany przez policjantów do kontroli na ulicy Prostej. Podczas czynności związanych z kontrolą nagle odjechał, chwilę później rozpoczął się pościg - informuje Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, mężczyzna został ujęty przy skrzyżowaniu Przyokopowej z Kolejową. - Pościg zakończył się na terenie zielonym. Mężczyzna wjechał w miejsce, z którego nie mógł już ruszyć dalej. Został zatrzymany przez policję i trafił do radiowozu. Policjanci przebadali go na obecność alkoholu w organizmie i środków odurzających - opisuje.

Policja podaje, że mężczyzna był trzeźwy. - Nikomu nic się nie stało - zaznacza Gierlicka. Podczas rozmowy z tvnwarszawa.pl policjantka zastrzegła, że nie ma jeszcze informacji o tym, jaki był powód zatrzymania kierowcy opla do kontroli.  

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości