Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Pościg za włamywaczami na Bielanach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPościg na Bielanach

Po południu na Chomiczówce doszło do pościgu. - Złodzieje uciekali przed policją najpierw samochodem, potem pieszo - mówi nasz reporter. Stołeczna komenda poinformowała, że chodzi o sprawców włamań.

O pościgu na Bielanach dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Po południu na ulicy Bajana doszło do pościgu za złodziejami. Uciekali przed policją najpierw samochodem peugeotem, a potem pieszo. Ostatecznie zostali zatrzymani - przekazał nam Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE 

Policja potwierdziła, że na Bielanach doszło do pościgu. - Zostały zatrzymane osoby, byli to sprawcy włamań. Nikt w tym pościgu nie ucierpiał. Na chwilę obecną nie udzielamy na ten temat więcej informacji - powiedziała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl