Motocyklista uderzył w ciężarówkę. W ciężkim stanie trafił do szpitala, jednoślad rozpadł się na części

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek z udziałem motocyklisty w Rembertowie

Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym w Rembertowie. Straż pożarna podaje, że kierowca jednośladu został poszkodowany. Był nieprzytomny, gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Do zderzenia doszło chwilę przed godziną 12 na ulicy Zesłańców Polskich w pobliżu skrzyżowania ze Strażacką. - Motocyklista uderzył w tył ciężarówki. Strażacy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia i udzielili motocykliście pierwszej pomocy. Był nieprzytomny, ale miał zachowane czynności życiowe. Został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i zabrany do szpitala - informuje Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Na miejscu pracują policja i straż pożarna. Jak informuje Jakub Pacyniak z Komendy Stołecznej Policji, w wypadku uczestniczył motocykl marki Honda oraz pojazd ciężarowy marki Scania. - Kierujący samochodem ciężarowym jest trzeźwy - zaznacza policjant. Stan trzeźwości motocyklisty zostanie sprawdzony podczas badań w szpitalu.

Kierowców czekają utrudnienia w ruchu związane z działaniem służb na miejscu wypadku. Ze zdjęć naszego reportera wynika, że jednoślad w wyniku zderzenia rozpadł się na części. Jego odłamki były porozrzucane w promieniu kilku metrów od ciężarówki.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Informowaliśmy też o ciężarówce, która przebiła bariery w alei Prymasa Tysiąclecia i zawisł na wiaduktach:

Tir przebił bariery w alei Prymasa Tysiąclecia
Tir przebił bariery w alei Prymasa TysiącleciaKontakt24/Robuski

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości