Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Na przejściu był pieszy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp,
mj/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Kierowca bmw wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle
Kontakt 2Kierowca bmw przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle

Niebezpieczna sytuacja na drodze pod Warszawą. Na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, widać, jak kierowca srebrnego bmw wjeżdża na skrzyżowanie, nie zważając ani na czerwone światło, ani na to, że przez przejście przechodzi mężczyzna. - Takie sytuacje trzeba piętnować. Przecież ten człowiek mógł rozjechać kogoś na pasach - ocenia autor nagrania.

Redakcja Kontakt 24 otrzymała nagranie od pana Kamila, który w czwartek rano zarejestrował niebezpieczną sytuację na drodze w podwarszawskich Broniszach. Widać na nim, jak kierowca terenowego bmw X3 lekceważy czerwone światło na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Świerkowej i przejeżdża przez przejście dla pieszych tuż przed przechodzącym przez nie pieszym.

- Całe zajście miało miejsce na skrzyżowaniu w pobliżu giełdy w Broniszach. Moim zdaniem komentarz do sytuacji jest zbędny, wszystko widać na nagraniu. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, żeby ktoś z premedytacją przejechał na czerwonym świetle - mówił pan Kamil, autor nagrania.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

"Przecież ten człowiek mógł rozjechać kogoś na pasach"

Jak dodał, to nie pierwszy raz, kiedy widział, jak ten kierowca wykonuje na drodze niebezpieczne manewry: - Poznałem go po tablicach rejestracyjnych. On robi to notorycznie, ale tym razem naprawdę przesadził.

Pan Kamil wysłał nagranie również policji. - Funkcjonariusze otrzymali wideo na skrzynkę mailową. Takie sytuacje trzeba piętnować. Przecież ten człowiek mógł rozjechać kogoś na pasach. Sekundy później przechodził przez nie mężczyzna. A on wolał zaoszczędzić pół minuty, które stałby razem z innymi autami - ocenił nasz czytelnik.

Przesłaliśmy policji pytania w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź.

Autor:mp, mj/b

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości