Zderzenie się z łosiem na krajowej "60". Nie żyje 22-letni kierowca 

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w Makowie MazowieckimAuto zderzyło się z łosiem na krajowej "60"

Kierowca audi zderzył się z łosiem na krajowej "60" pod Makowem Mazowieckim. Mimo wysiłków ratowników i akcji reanimacyjnej mężczyzny nie udało się uratować. Policja podaje, że 22-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21.30 na drodze krajowej numer 60 w miejscowości Sewerynowo, na odcinku pomiędzy miejscowościami Maków Mazowiecki i Różan. Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, samochód osobowy zderzył się ze zwierzyną leśną. Początkowo drogowcy informowali o jednej poszkodowanej osobie. Wkrótce przekazali jednak, że nie udało się jej uratować. 

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

- Samochodem podróżowała jedna osoba, która w momencie przyjazdu pierwszych zastępów oraz zespołu ratownictwa medycznego na miejsce znajdowała się w fotelu kierowcy. Poszkodowany został ewakuowany po wykonaniu dostępu do pojazdu. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia ratownicy przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Po ustabilizowaniu poszkodowany został zabrany do karetki i przewieziony do szpitala - powiedział w rozmowie z tvnwarszawa.pl Bartosz Kołodziejski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim.

Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że kierujący audi zderzył się z wybiegającym na jezdnię łosiem, po czym wpadł do rowu. - Niestety 22-latek zmarł w szpitalu - poinformowała Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Zwierzę również nie przeżyło zderzenia.

Na miejscu wypadku pracowało pięć zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe oraz służba drogowa. Przejazd krajową "60" był do północy zablokowany. - Mundurowi zabezpieczali miejsce wypadku i wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Pozwolą one dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku - zaznacza Winnik.

Śmiertelny wypadek na DK60 w SewerynowieMapy Google

Informowaliśmy też o tragicznym wypadku na DK62 w miejscowości Kamieńczyk:

Śmiertelny wypadek na DK62 w miejscowości Kamieńczyk
Śmiertelny wypadek na DK62 w miejscowości KamieńczykKPP w Wyszkowie / Facebook

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Makowie Mazowieckim

Pozostałe wiadomości