Przygotuj się na:

WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY

Pasażerowie miejskich autobusów i tramwajów muszą nastawić się na wakacyjne zmiany w komunikacji. Zmieni się też rozkład jazdy metra.

  Wypadek na trasie do Gdańska. "Sześć osób rannych, w tym dziecko"

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  katke/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Wypadek na krajowej "siódemce"Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
  wideo 2/3
  Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na krajowej "siódemce"

  Na drodze krajowej numer siedem zderzyły się dwa samochody. Do szpitala trafiło łącznie sześć osób, w tym dziecko - informuje straż pożarna.

  Jak przekazuje reporter tvnwarszwa.pl Tomasz Zieliński, do wypadku doszło w miejscowości Kroczewo w powiecie płońskim. Potwierdza nam to straż pożarna. - Rannych zostało łącznie sześć osób, w tym dziecko. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Gdańska - podaje Janusz Majewski z płońskiej straży pożarnej.

  Jak dodaje, chodziło nieustąpienie pierwszeństwa. - Na miejsce jedzie grupa dochodzeniowa. Są utrudnienia, ale samochody są powoli przepuszczane przez służby - dodaje.

  Nasz reporter precyzuje, że zderzyły się renault i mercedes. - Do wypadku doszło na jednym ze skrzyżowań z sygnalizacją świetlną. W wyniku zderzenia mercedes wpadł do rowu. Na jezdni widać wiele odłamków - mówi Zieliński.

  Autor:katke/r

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl