Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

To będzie wyjątkowo pracowity majowy weekend dla drogowców, a dla warszawiaków którzy zostaną w mieście, wyjątkowo uciążliwy. Na 10 dni zamknięte będzie skrzyżowanie Sobieskiego z Idzikowskiego. Trzy dni krócej potrwa wymiana nawierzchnia na Trasie Łazienkowskiej. Poważne trudnienia będą także na pl. Zawiszy, ul. Woronicza i Marywilskiej.

Na ulicy Batorego skuter zderzył się z samochodem osobowym. Kierowcy mieli utrudniony przejazd od Waryńskiego w kierunku al. Niepodległości.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Puławskiej w Warszawie. Jeden z pojazdów dachował. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścił w serwisie Kontakt24 internauta @Gooru666.

W związku z wizytą premiera Chin w Polsce w centrum z wtorku na środę wyrosły znaki zakazu parkowania. Straż miejska zbiera już żniwo. - Odholowaliśmy ponad 30 źle zaparkowanych samochodów - poinformowała o godz. 14.30 Monika Niżniak, rzecznik straży miejskiej.

Dwa samochody zderzyły się u zbiegu al. Niepodległości i ul. Malczewskiego. Dwie osoby zostały ranne. Na kierowców czekały poważne utrudnienia.Do wypadku doszło we wtorek ok. godz. 9.30. - Nissan uderzył przodem w bok skody. Prawdopodobnie skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu – relacjonował Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl, na podstawie informacji uzyskanych na miejscu od policji.Utrudnienia na skrzyżowaniu

W związku z Forum Gospodarczym Polska - Europa Środkowa - Chiny mieszkańcy stolicy muszą się liczyć z utrudnieniami. Pierwsze niedogodności pojawiają się już w okolicy Al. Ujazdowskich, ul. Belwederskiej, kancelarii premiera i hotelu Hyatt.

Rów z wodą w Ursusie, do którego po większych opadach wpadają samochody, wciąż stanowi zagrożenie dla kierowców. Zniknęło tymczasowe zabezpieczenie, które ustawiła dzielnica. - Nie wiemy co się z nim stało - rozkładają ręce urzędnicy. Rów znów "zabezpieczają" jedynie patyki i taśma - alarmuje Reporter24 bolo.- Kilka dni temu do zalanego rowu przy Czerwonej Drodze w Ursusie wpadł bus. Było o tym nawet w telewizji – pisze bolo. Mowa o wydarzeniu, które nagłośniliśmy przed tygodniem."Do następnego deszczu"

Poniedziałkowa ulewa w Warszawie i niekorzystne warunki na drogach pokrzyżowały plany niektórym kierowcom. Na Żwirki i Wigury mustang zakończył swoją podróż w rowie. W kolei na ul. Bartyckiej samochód wylądował w rowie z wodą. Zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

Gigantyczne rusztowanie i rozpięta nad jezdnią siatka wita kierowców jadących Trasą Siekierkowską. - Została zainstalowana w trosce o kierowców - wyjaśnia ZDM.Niespotykana na co dzień konstrukcja pojawiła się na Mokotowie. - Patrząc od skrzyżowania Witosa z Czerniakowską, ok. 300-400 metrów w kierunku Wawra - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.Nad jezdnią

Od rana kierowcy testują nawą nawierzchnię na Trasie Łazienkowskiej, którą w weekend drogowcy wymienili na odcinku między al. Niepodległości i ul. Grójecką. - Kierowcy będą zadowoleni - ocenia Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Motocyklistka została ranna w zderzeniu z audi w podwarszawskim Izabelinie. Kobieta próbowała położyć motor na ziemię, by uniknąć zderzenia z hamującą przed nią hondą. Zdjęcia zamieścił w serwisie Kontakt 24 internauta @michalw.