Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Ulice

Ulice

Kilkanaście minut zablokowany był wjazd na pętlę autobusową przy Dworcu Centralnym. Autobusy utknęły w korku. Sprawca zamieszania tłumaczył, że "chciał tylko odebrać przesyłkę". Dostał mandat w wysokości 200 zł i jeden punkt karny. Informację oraz zdjęcie przesłał na Kontakt 24 Bartek.

Kolejny kierowca zakopał się na torowisku u zbiegu ul. Okopowej i Leszno. Potrzebna była pomoc pogotowia technicznego Tramwajów Warszawskich. Zdjęcia otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl.

Dwie osoby ranne, rozbity radiowóz i opel vectra. To efekt wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu Sobieskiego z św. Bonifacego.

Po ciężkiej środzie przyszła chwila wytchnienia. Zwężone Aleje Jerozolimskie na wysokości ronda przy Dworcu Centralnym w czwartek rano wyglądają jak w weekend. - W żadną stronę nie tworzą się korki - relacjonował koło 7.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. O 8.00 sytuacja też była dobra.

Kierowca toyoty zaparkował na Wałbrzyskiej w niedozwolonym miejscu. Zablokował ulicę, a - co za tym idzie - przejazd autobusowi linii 193. – Kierowca zatrzymał się, wypuścił ludzi i czekał – relacjonuje internauta Tomek. Przesyła też zdjęcia. I zwraca uwagę: to nie pierwszy raz.

Na trasach wjazdowych do stolicy do późnych godzin wieczornych utrzymywał się spory ruch. Największe zatory powstały tradycyjnie w okolicach Janek, gdzie wpada ruch z dwóch dróg krajowych.

Na stołecznych ulicach widać już zbliżające się święta. Piątkowy poranek minął wyjątkowo spokojnie. - Zero wypadków, zero kolizji - informuje policja. Trudno było znaleźć także miejsca, gdzie tworzyły się korki.

Rano głównie w stronę Bielan, po południu na Białołękę - tak jeździmy nową przeprawą na północy Warszawy. W szczycie przez most przejeżdża około 3 tysięcy aut na godzinę. To o około połowę mniej, niż mostem Grota.

Trasa Toruńska między Modlińską na Żeraniu, a Radzymińską w Markach już niedługo stanie się drogą ekspresową. Ale na razie drogowcy zwęzili jezdnię w kierunku Marek. - Uzupełniamy jeszcze oszklenia w półtunelach - podaje Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

- Na Fieldorfa zapalił się fiat - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Nikomu nic się nie stało. Strażacy ugasili pożar.

Zderzenie karawanu i samochodu osobowego na plac uSzembeka - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Jedna osoba została ranna- dodaje.