Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Ulice

Ulice

Na trasie S8, za węzłem z aleją Prymasa Tysiąclecia, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i pojazdu ciężarowego. Jak podała policja, jedna osoba została przewieziona do szpitala. Niedługo potem przy Łabiszyńskiej miał miejsce kolejny wypadek. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu w kierunku Poznania.

Są chętni na budowę dróg rowerowych, które zostały wytypowane przez mieszkańców w budżecie obywatelskim: do Konstancina i na Pradze Północ. - Oferty będą teraz analizowane. Jeśli przetarg uda się rozstrzygnąć, to projekty chcielibyśmy zrealizować w przyszłym roku - zapowiadają urzędnicy.

Do zderzenia dwóch opli doszło na Wisłostradzie. Na łuku przy Cytadeli w stronę Bielan jeden z samochodów wpadł na bariery i uderzył w drugie auto - nieoznakowany radiowóz. Jedna osoba jest ranna - informuje policja.