Ulice

Ulice

Na jednym z ważniejszych skrzyżowań na Ursynowie doszło rano do kolizji dwóch aut. Po zderzeniu dwóch aut osobowych, dwie osoby trafił do szpitala.

Od początku grudnia w nowych parko matach miała zostać włączona opcja płacenia za postój kartą zbliżeniową. Internauci tvnwarszawa.pl alarmują, że opcja nie działa. – Rzeczywiście mamy z tym kłopot – przyznaje Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

Na chodniku i półokrągłe. Tak wygląda miejsce parkingowe przed siedzibą urzędu dzielnicy Żoliborz. Rzecznik dzielnicy nic dziwnego w tym nie widzi i odpowiada, że nie ważne, gdzie znajduje się "koperta". Ważne, że jest.

- Wyjątkowo dobrze jeździ się dziś po centrum – donosi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Mniej samochodów w Śródmieściu oznacza także więcej wolnych miejsc parkingowych.

Do 8.00 po stołecznych ulicach jeździło 170 solarek. Pojazdy przez trzy godziny posypywały jezdnie.

Austriak Felix Baumgartner, który 14 października ustanowił rekord świata w skoku ze spadochronem ze stratosfery oraz trzykrotny rajdowy mistrz Europy Włoch Luca Rossetti, to największe gwiazdy sobotniego, jubileuszowego 50. Rajdu Barbórka.

Przy sądach w al. Solidarności wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Jak się okazuje - trochę za wcześnie. – Zrobiliśmy przekreślenia strzałek na jezdni, aby nie wprowadzać w błąd, ale się odkleiły – twierdzi Michał Powałka rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich.