Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Ulice

Ulice

- Na Radzymińskiej doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl - Okazało się, że młody mężczyzna jest pijany - dodaje

- Na pl. Trzech Krzyży kierowca samochodu dostawczego potrącił rowerzystę - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala- dodaje

- Na Wale Miedzeszyńskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem - informuje Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl. - To cud, że motocyklista nie został ranny - dodaje.

Kolizja dwóch miejskich autobusów na ul. Wileńskiej. - Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca autobusu linii Z1 wjechał w stojącego na przystanku Z2 – pisze Paweł. Internauta przesyła także zdjęcia na Kontakt 24.

Dwie osoby ranne, dwa rozbite samochody i utrudnienia w ruchu. To bilans wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki z Krasińskiego.

Po godzinie 20:00 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Przyczółkowej z Vogla. Jedna osoba trafiła do szpitla. Nie było utrudnień w ruchu.

Wypadek na przejeździe kolejowym w Józefowie. Kobieta przebiegała przez tory pomimo tego, że szlaban był opuszczony. Wbiegła wprost pod rozpędzony pociąg, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Pociągi nie kursowały ponad godzinę.

Tuż po godzinie 16:00 w środę drzewo przewróciło się na trzy samochody zaparkowane przy ul. Wrzeciono. Nikomu nic się nie stało. Akcja strażaków trwała prawie cztery godziny.

Tunel w Alejach Jerozolimskich w kierunku Prymasa Tysiąclecia był zablokowany. Wszystko, przez kierowcę, który prawdopodobnie nie zwrócił uwagi na znaki ograniczające wjazd. Informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Drogowcy we wtorek pojawili się na Trasie AK i zamknęli dwa pasy w stronę S8. Między ulicami Broniewskiego a Powązkowską, rozpoczęli naprawę zapadniętej jezdni. Momentalnie utworzył się ogromny korek.

Do jednego pasa ruchu w każdym kierunku zwężony jest od poniedziałku ciąg ulic Goworka – Spacerowa pomiędzy ul. Puławską a ul. Belwederską. Zaczyna się drugi etap prac w tym rejonie. Do końca sierpnia potrwa modernizacja kanałów ciepłowniczych.

Kolejne utrudnienia na Trasie Toruńskiej. Na odcinku od ul. Modlińskiej do Marywilskiej wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Zamknięty jest południowy wiadukt zewnętrzny, a także łącznik ulicy Wysockiego z ul. Toruńską.