Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Ulice

Ulice

Kruczkowskiego/3 maja-w tym miejscu wypadki zdarzają się kilka razy w miesiącu. Samochody "wyrzuca" na zakręcie.

Cztery rozbite auta, pięć osób rannych i ogromne korki w stronę Marek - to efekt karambolu, do jakiego doszło na ul. Radzymińskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Młodzieńczą.

Kilka godzin trwały utrudnienia w al. Armii Krajowej. Przed mostem Grota - Roweckiego tir blokował dwa pasy ruchu w stronę Marek. Kierowcy utknęli w gigantycznych korkach.

Rozpoczął się bardzo uciążliwy dla kierowców etap budowy łącznika tramwajowego pomiędzy ul. 11 Listopada a Ratuszową. W związku z pracami został zamknięty odcinek ul. Targowej od 11 Listopada do Ratuszowej.

Przy ulicy Tokarza, na parkingu zapalił się opel. Sytuacja wyglądała groźnie, ale okazało się, że straż pożarna szybko poradziła sobie z pożarem.

W weekend drogowcy wyremontują pięć ulic. Wymiana nawierzchni rozpocznie się w piątek o godz. 22.00. Sprawdź, gdzie napotkasz utrudnienia.

Wąskie gardło na ul. Marsa, które powoduje ogromne korki na oddanym niedawno węźle, może wreszcie zniknąć. Wojewoda wydał pozwolenie na poszerzenie arterii aż do ul. Żołnierskiej - dowiedziała się TVN Warszawa.

Nieprawidłowo zaparkowany samochód zablokował tramwaje – informują internauci na warszawa@tvn.pl. Pojazd został już odholowany.

Dwa rozbite auta i utrudnienia w stronę centrum - to efekt kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Odyńca.

Tramwaj potrącił pieszego w al. Niepodległości. Nie jeżdżą składy w kierunku centrum. Zablokowane są też dwa pasy al. Niepodległości.