Ulice

Ulice

Trwa budowa miejsca do ważenia samochodów. Przy skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Vogla inspektorzy transportu drogowego będą mogli sprawdzić ciężar pojazdu.

W czwartek po południu kia potrąciła kobietę na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Białobrzeskiej. - Do wypadku doszło na pasach, gdzie zostały zdemontowane latarnie i dziś przejście jest całkowicie nieoświetlone - napisała do redakcji Kontaktu 24 internautka Malwina i przesłała zdjęcie.

Z samego rana, około godziny 6.00, doszło do zderzenia tramwaju z samochodem na skrzyżowaniu ulic Towarowej, na wysokości Chłodnej. Nikomu nic się nie stało, ale pasażerowie tramwajów musieli liczyć się z utrudnieniami.

Pierwszy roboczy dzień bez odcinka ulicy Marszałkowskiej. Ulicę zamknięto przy skrzyżowaniu ze Świętokrzyską, w kierunku Żoliborza. Mimo porannego szczytu, na objazdach nie tworzą się korki. Kierowcom sprawnie udaje się objechać zamknięty odcinek ulicy.

Na rondzie Starzyńskiego w tramwaju linii 28 złamał się pantograf. Przez prawie godzinę wstrzymany był ruch w obu kierunkach. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na skrzyżowaniu ulic Pułkowej i Wóycickiego samochód ciężarowy wjechał w dwa stojące na światłach samochody osobowe. Jedna osoba została opatrzona na miejscu.

Na skrzyżowaniu Grochowskiej i Zamienieckiej rozpędzony star wjechał w samochody, które stały na czerwonym świetle. Uszkodził pięć samochodów osobowych. Zderzenie zakorkowało Grochowską w kierunku Wawra.

- Trwają odbiory techniczne fotoradarów. Skrupulatnie sprawdzana jest pojedynczo każda z siedmiu lokalizacji. Analizujemy dokumentację, pozwolenia, czy urządzenia działają, czy jest prawidłowe oznakowanie – poinformowała Monika Niżniak, rzeczniczka prasowa straży miejskiej.

Po zderzeniu w al. Krakowskiej audi wylądowało na słupie. Uderzyło tak mocno, że na stojącą nieopodal skodę posypały się betonowe fragmenty.