Ulice

Ulice

"15" potrąciła pieszego na Marszałkowskiej

Na ul. Marszałkowskiej na wysokości ul Wilczej tramwaj linii 15 potrącił mężczyznę. - Poszkodowany został zabrany do szpitala - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.Do wypadku doszło przed godz. 15. - Mężczyzna z ciężkim urazem głowy został zabrany do szpitala - tłumaczył Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, były utrudnienia w kursowaniu linii 4, 15, 18, 35 w kierunku centrum.

Powalone drzewo na Czerniakowskiej

Na chodnik przy ul. Czerniakowskiej zwaliło się drzewo. Nikomu nic się nie stało. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która je usunęła.

Bójka na zjeździe z S2. Motocyklista w szpitalu

Dwóch mężczyzn pobiło się na trasie S2. - Według świadków, kierowcom puściły nerwy. Bójka była na tyle poważna, że jeden z nich potrzebował opieki ratowników medycznych - informuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Wisłostrada: volkswagen się zaklinował

Kierowca volkswagena chciał uniknąć zderzenia z innym autem i wjechał pomiędzy betonowy filar a bariery energochłonne. - Ruch na Wisłostradzie był przez chwilę wstrzymany - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Samochód potrącił pieszego na Mokotowie

Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Marynarskiej i Wynalazek volkswagen potrącił pieszego. - Zamknięty był jeden pas ruchu w kierunku Żwirki i Wigury - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Rondo za 80 tys. złotych zniknęło po dwóch latach

Powstało dwa lata temu. Kosztowało 80 tys. zł. Mieszkańcy nie byli z niego zadowoleni i nazywali je "rondem Balcerka", tego z serialu "Alternatywy 4". To był dobry patron dla drogowego absurdu. W ostatni weekend zostało zlikwidowane przez budowę metra.

Uszkodzony autobus zablokował tramwaje

Przez kilkadziesiąt minut nie kursowały tramwaje w al. Solidarności. - Zepsuł się przejeżdżający przez torowisko autobus i zablokował ruch tramwajowy - wyjaśnia reporter tvnwarszawa.pl.Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.30. - Były duże utrudnienia dla pasażerów. Składy nie jeździły we wszystkich kierunkach - mówi Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.O godz. 13.10 Michał Powałka z Tramwajów Warszawskich poinformował, że służby ściągnęły autobus, a ruch został wznowiony.Jak podawał Zarząd Transportu Miejskiego, utrudnienia dotyczyły linii 4, 13, 15, 20, 23, 26, 35.ło/b

Nissan dachował na moście

W sobotę na moście Gdańskim dachował nissan. Kierowca oraz pasażer wyszli z kolizji bez poważniejszych obrażeń.

Trzy samochody zderzyły się w Al. Jerozolimskich

Tuż przed 11 trzy samochody zderzyły się w Al. Jerozolimskich. - Tworzył się spory korek w stronę Pragi, kierowcy stali już przy rondzie Dmowskiego - informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Agresywny pasażer kontra motocyklista. "Uderzył mnie w kask"

Volkswagen wyjeżdża przed motocykl, chwilę później obydwa pojazdy zatrzymują się. Wtedy z auta wysiada pasażer i rusza w stronę motocyklisty. - A w łeb chcesz tym dostać? - pyta, a w ręku trzyma przedmiot przypominający broń. - Byłem w szoku, nogi mi się ugięły - przyznaje pan Zbyszek. Nagranie z agresywnym mężczyzną w Warszawie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wszedł pod "4", miał 1,5 promila

Na ul. Marszałkowskiej, na przejściu dla pieszych mężczyzna wszedł pod nadjeżdżający tramwaj linii 4. - Poszkodowany trafił do szpitala. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie - wyjaśniła policja.