Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Ulice

Ulice

W weekend drogowcy wymienią nawierzchnię w al. Jana Pawła II. Część ulicy zostanie zamknięta, dla kierowców przygotowano objazdy.Prace na jednej z ważniejszych ulic w Warszawie rozpoczną się w piątek o godz. 22 i potrwają do godz. 4 w poniedziałek. Obejmą jezdnię w kierunku ronda Radosława, od Nowolipek do ul. Stawki.Objazd będzie poprowadzony al. Solidarności, ul. Wolską i ul. Okopową. Dla ruchu lokalnego wytyczono objazdy ulicami Smoczą, Stawki i Andersa.Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, wymianę nawierzchni jezdni wykona firma Bilfinger. Zostaną zainstalowane również pętle indukcyjne przed sygnalizacją świetlną.Więcej utrudnieńW weekend wymieniana będzie również nawierzchnia na Myśliborskiej, remontowana Marymoncka, odtworzona zostanie także nawierzchnia łącznicy al. Stanów Zjednoczonych z ul. Saską. CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT.

Mieszkańcy Mokotowa zablokowali przejście dla pieszych na rogu ul. Miączyńskiej i Etiudy Rewolucyjnej. To popularny objazd, wykorzystywany przez pracowników biurowego Służewca. Mieszkańcy mają dość korka na wąskiej, osiedlowej uliczce. Domagają się przebicia ul. Woronicza do Żwirki i Wigury.

Od poniedziałku kierowcy będą jeździli dwiema nowymi jezdniami ul. Wołoskiej pomiędzy Wiktorską a Woronicza – informuje urząd miasta.

Poważny wypadek na Trasie Łazienkowskiej. - Ambulans wbił się w barierki - poinformowała policja. Na miejscu były duże utrudnienia w ruchu w kierunku Wisłostrady.

Na trasie S8, pomiędzy węzłem Lazurowa a węzłem Konotopa doszło do trzech kolizji, w których uczestniczyło dziewięć samochodów. Były utrudnienia w ruchu. Utworzył się korek w kierunku Poznania.

W samo południe wystartowali zawodnicy "Biegnij Warszawo 2015". Nie obyło się bez incydentów związanych z zablokowaniem ulic przez biegaczy. - Na skrzyżowaniu Chełmskiej i Bobrowieckiej utknęły dwie karetki pogotowia. W jednej z nich przewożony był pacjent w stanie ciężkim - alarmował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.