Ulice

Ulice

Kierowca skody uderzył w barierki oddzielające jezdnię i dachował na ulicy Sobieskiego. Jak informowała policja, nic nikomu się nie stało. Informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

We wtorek odbędą się uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Warszawiacy oddadzą hołd żołnierzom antykomunistycznego podziemia. W niektórych miejscach mogą się pojawić utrudnienia.

Na drodze krajowej nr 7, za Dziekanowem Leśnym samochód śmiertelnie potrącił rowerzystę. Trasa w stronę Warszawy przez kilka godzin była zablokowana. Z utrudnieniami musieli liczyć się też kierowcy jadący w stronę Gdańska.

Na ulicy Marsa kia zderzyła się z oplem. Siła uderzenia sprawiła, że jedno z aut dachowało. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Latarnia przewróciła się na samochód osobowy, który wcześniej w nią wjechał na alei Sikorskiego. Kierowca trafił do szpitala. Informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Kolizja dwóch samochodów na moście Grota w kierunku Dworca Zachodniego od strony Marek. - Jedno z aut uderzyło w bariery oddzielające jezdnię - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.