Ulice

Ulice

Lexus na barierkach na trasie S8

- Na S8, między Broniewskiego, a Słowackiego samochód osobowy uderzył w barierki - poinformował nasz reporter. Jeden pas w kierunku Białegostoku został zablokowany.

Najpierw dwie kolizje, potem wypadek. Most Łazienkowski jest dziś pechowy

To nie był dobry dzień dla kierowców jadących mostem Łazienkowskim. Najpierw na jezdni w stronę centrum zderzyły się cztery samochody, niedługo potem po drugiej stronie dwa, a po godzinie 14 - ponowie w stronę centrum - doszło do trzeciego zdarzenia. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez kilka godzin były poważne utrudnienia w ruchu.

Ciężarówka zderzyła się z toyotą

- Na trasie S8, na wysokości ulicy Mickiewicza doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym - poinformował nasz reporter. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu w kierunku Poznania.

Ciężki sprzęt na Obozowej. Ulica zamknięta

W nocy z piątku na sobotę zamknięta została ulica Obozowa na odcinku między Prymasa Tysiąclecia a Wawrzyszewską. Utrudnienia potrwają do poniedziałku. Trwa remont linii kolejowej nr 20 z Dworca Zachodniego do Gdańskiego, prowadzącej między innymi wzdłuż Prymasa Tysiąclecia. Kolejarze w ramach tego remontu wybudują nowe wiadukty nad Kasprzaka. "Wykonywane będą między innymi prace zbrojeniowe, kanalizacyjne oraz montowane będą konstrukcje potrzebne do budowy betonowego przęsła" - czytamy w komunikacie przesłanym przez rzecznika PKP. Na zamkniętej Obozowej był w sobotę nasz reporter. - Od rana trwają zaawansowane prace. Jest tu dużo robotników i ciężkiego sprzętu - relacjonuje Tomasz Zieliński. - Obszar wyłączony z ruchu jest dobrze oznakowany. Zmiany przebiegają zgodnie z wytycznymi zapowiadanymi przez miasto - dodaje.

Pościg za lexusem zakończony na torowisku

Pościg za czarnym lexusem zakończył się na środku torowiska i zablokował ruch tramwajowy na kilkadziesiąt minut. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl, auto pochodziło w wypożyczalni i nie zostało zwrócone na czas. Właściciele wzięli sprawy w swoje ręce.

Dachowanie na Bokserskiej

Zderzenie czterech samochodów na Bokserskiej. Ulica była zablokowana. Pierwsze informacje o wypadku dostaliśmy na Kontakt24.