Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Ulice

Ulice

- W czwartek rano na skrzyżowaniu alei Stanów Zjednoczonych z Grenadierów doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym - informował reporter tvnwarszawa.pl. Dwie osoby jadące osobówką zostały przewiezione do szpitala.

W alei Prymasa Tysiąclecia taksówka zderzyła się z ambulansem. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl, były utrudnienia w obu kierunkach.Do zderzenia doszło w okolicach ulicy Wolskiej.- Nikomu nic się nie stało. W zdarzeniu brały udział ambulans transportowy i taksówka – relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Na miejsce przyjechała straż pożarna, by zabezpieczyć teren.Utrudniony był przejazd w obu kierunkach.ZOBACZ TEŻ INNE ZDARZENIE W ALEI PRYMASA TYSIĄCLECIA:

Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera(PiS), podobnie jak miesiąc temu, w ostatniej chwili zakazał kontrmanifestacji smoleńskich. Urzędnicy wojewody podkreślają, że nie zachowano przepisowej odległości od zaplanowanej na wieczór miesięcznicy smoleńskiej.