Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

W środę przed godziną 10.00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym na Pradze Południe. Kierowcy mieli utrudniony przejazd przez skrzyżowanie.- Prawdopodobnie kierowca forda skręcał z Bora Komorowskiego w lewo w Fieldorfa i zderzył się z jadącym z naprzeciwka nissanem - poinformował Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. - Obaj kierowcy twierdzą, że mieli "późne pomarańczowe" światło - dodaje.Policja ustala kto zawinił w kolizji.Utrudnienia dla kierowców

Na uczestników 34. Maratonu Warszawskiego czeka wyjątkowa, nowa trasa. Start z mostu Poniatowskiego i meta na Stadionie Narodowym. - Trudno byłoby wymyślić coś bardziej spektakularnego. Tegoroczna trasa może stać się docelową trasą Maratonu Warszawskiego na lata - cieszy się Marek Tronina, dyrektor wyścigu.

Pierwszy z pięciu odcinków autostrady A2 został oddany do użytku - poinformowała w środę nad ranem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Siedmiokilometrowa trasą pomiędzy Konotopą a Pruszkowem pierwsi kierowcy pojechali po północy.

Na skrzyżowaniu ul. Puławskiej z Okolską ford transit zderzył się z terenowym land roverem. Strażacy musieli wycinać z transita jednego z pasażerów.

W al. Solidarności, przy Dworcu Wileńskim, karetka pogotowia zderzyła się z autobusem linii 135.

"Ogórkami" będziemy mogli podróżować podczas nocy muzeów. Zabytkowe autobusy będą obsługiwać osiem tras pomiędzy najczęściej odwiedzanymi miejscami. Ponadto na linie nocne wyjedzie więcej autobusów niż zwykle.

Takiej kumulacji plenerowych atrakcji w stolicy nie było już długo. W weekend w Warszawie będzie odbywać się "Święto Wisły", "Saskiej Kępy" czy "Noc Muzeów". Aby jedni mogli się swobodnie bawić, inni będą musieli przygotować się na utrudnienia. Można się spodziewać objazdów autobusów i czasowo zamkniętych ulic.

Jedna osoba została lekko ranna w wyniku wypadku autokaru, do którego doszło w piątek po południu w podwarszawskiej Lesznowoli. Kierowców czekały spore utrudnienia. Informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłali do redakcji Kontaktu 24 nasi internauci.