Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Ulice

Ulice

Wczesnym popołudniem w Miedzeszynie mężczyzna spowodował niegroźną stłuczkę. Zrobiło to na nim tak duże wrażenie, że porzucił samochód i uciekł. Jak się okazało, do sklepu spożywczego. Tam kupił alkohol, który od razu wypił.

Samochód osobowy wpadł na słup po zderzeniu z innym autem na skrzyżowaniu ulic Bora Komorowskiego i Umińskiego. Poszkodowany został pieszy, który przechodził przez przejście.

Rano na skrzyżowaniu ul. Żelaznej z Prostą doszło do kolizji. Jeden pas ruchu w stronę Woli był zablokowany przez kilkanaście minut. Okazało się, że kierowca jednego z pojazdów był pijany.

Przy ulicy Szyszkowej powstał supermarket. Jego właściciel dostał zgodę na budowę dojazdów. Wziął się więc do pracy, ale po zbudowaniu połowy ronda prace stanęły. Czemu?

W karetkę na sygnale jadącą w stronę Woli ul. Górczewską uderzył golf jadący Powstańców Śląskich w kierunku Człuchowskiej. Informację o wypadku przysłali nam internauci.

Kierowcy jadący ul. Grochowską musza się liczyć z niewielkimi utrudnieniami w stronę ronda. Na wysokości ul. Jubilerskiej zderzyły się dwa samochody. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl od Mariusza.

Po godzinie 15.00 na rondzie Wiatraczna doszło do dwóch kolizji samochodów z tramwajami. Składy nie jeździły kilkanaście minut. W tym czasie zdążył się utworzyć spory korek tramwajowy.

Duże utrudnienia w Łomiankach na krajowej siódemce w stronę Warszawy. Po południu zderzyły się tam trzy samochody. Jedna osoba została ranna.