Ulice

Ulice

3 fotoradary, 500 wykroczeń

Tylko w ciągu niespełna 30 godzin w trzech miejscach w stolicy fotoradary, które właśnie przejęła ITD, zarejestrowały ponad 500 wykroczeń. Rekordzista jechał 148 km na godzinę – informuje "Gazeta Stołeczna".

Kolejne zmiany w ruchu na Targowej

Od piatku zawężone o jeden pas ruchu będą obydwie jezdnie ul. Targowej. Nie będzie też możliwości skrętu w lewo z Targowej w Kijowską. Utrudnienia też dla pasażerów: aż 11 lini autobusowych zmieni swoje trasy już tej nocy.

Wypadek zablokował estakadę

Po godzinie 15:00 dwa samochody zderzyły się na Wybrzeżu Gdyńskim, tuż za budową mostu Północnego. Utworzył się gigantyczny korek w kierunku centrum. Samochody stały już od Łomianek.

Wola: awaria świateł i utrudnienia

Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Żelazną spowodowała duże utrudnienia. - Tworzą się niebezpieczne sytuacje - przestrzega kierowców i pieszych Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Zmiażdżony przystanek, zalane dworce i ulice

Deszcz, który od kilku dni nie opuszcza Warszawy, spowodował w środę sporo problemów. Przeciekał budynek Dworca Centralnego. Woda zalała także przejścia podziemne na stacji we Włochach. Wiele ulic znalazło sie pod wodą. W podwarszawskim Zalesiu Dolnym słup energetyczny zmiażdżył przystanek autobusowy.

Oplem staranowała ogrodzenie

Mało brakowało a kierująca oplem wjechałaby do ogródka jednej z posesji przy ul. Przewodowej. Po zderzeniu dwóch aut, jedno z nich staranowało ogrodzenie.

Zepsute światła zakorkowały skrzyżowanie

Zepsute światała na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i Solidarności spowodowały duże utrudnienia. Policja musiała kierować ruchem. - Światła już działają - informuje policja.

Drogowcy wrócili na węzeł Marsa

Choć roboty przy budowie węzła już się zakończyły, to robotnicy musieli wrócić do pracy. Na polecenie Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych "poprawiają" trzy zatoki autobusowe.

Drzewo na samochodzie, strażacy w akcji

Tuż po godzinie 16:00 na ul. Kolejowej na zaparkowany samochód przewaliło się drzewo. Na miejsce przybyli strażacy. W czasie usuwania złamanego drzewa, ruch odbywał się wahadłowo. Akcji przyglądał się Reporter 24, Arti.

Wybite szyby w "517"

Autobus linii 517 stracił dwie szyby, kiedy zawadził o metalowe elementy rusztowania. Pasażerom autobusu nic się nie stało.

Audi ścięło latarnię

Kierowca samochodu osobowego z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w latarnię na ulicy Racławickiej. Dodatkowo uderzył w ogrodzenie parkingu strzeżonego.

Wypadki zablokowały Trasę Siekierkowską

Dwoje dzieci oraz ich matka zostali ranni w wypadku na wjeździe z ul. Płowieckiej na Trasę Siekierkowską. Około godziny później na tej samej estakadzie doszło do kolizji 4 samochodów osobowych. Przez ponad 2 godziny na Trasie Siekierkowskiej były bardzo duże utrudnienia w kierunku Mokotowa.

Na Jagiellońskiej tylko autobusy

Jagiellońską na wprost przez al. Solidarności? Takiego ułatwienia na czas budowy metra domagają się na forum tvnwarszawa.pl kierowcy. - Przejazd będzie, ale tylko dla autobusów - rozwiewają nadzieję drogowcy.

Zamknięta Jagiellońska

Jagiellońska jest zamknięta na odcinku od al. Solidarności do Ratuszowej. Rozpoczęła się tam budowa tymczasowych torów objazdowych na czas budowy II linii metra. Ruch tramwajowy na pętli tramwajowej „ZOO" został wyłączony.