Ulice

Ulice

Problemy w kursowaniu tramwajów na Służewcu Przemysłowym. Jak informuje Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich, chodzi o brak napięcia w sieci trakcyjnej. Według Zarządu Transportu Miejskiego, utrudnienia są w rejonie ulic Woronicza, Wołoskiej i Marynarskiej.

Dwa zderzenia w al. Niepodległości na kilkadziesiąt minut spowodowały duże utrudnienia. Po godz. 16 na wysokości ul. Odyńca zderzyły się seat i subaru, trzydzieści minut później na tej samej trasie zderzyły się trzy osobówki.

Pięć pojazdów zderzyło się w podwarszawskim Sękocinie. Przejeżdżający aleją Krakowską kierowca samochodu dostawczego marki Kia nie wyhamował i uderzył w pojazd jadący przed nim. Ten, zasadą domina, w kolejny. Ranna została jedna osoba. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

W czwartek w nocy na Południowej Obwodnicy Warszawy (S2) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak poinformowała przed godz. 23 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, były utrudnienia w ruchu w kierunku Poznania.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Grzybowej w Rembertowie. Kierowcy obu pojazdów nie odnieśli poważnych obrażeń. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.