Ulice

Ulice

Pożar samochodu na Żoliborzu

- Na skrzyżowaniu ulic gen. Józefa Zajączka i Stefana Czarnieckiego płonie samochód. Ulica jest zablokowana – zaalarmował nas na warszawa@tvn.pl Bubu. Pożar udało się opanować dopiero przybyłej na miejsce straży pożarnej. Ulica jest już przejezdna.

Peugeot na boku

Groźny wypadek dwóch samochodów dostawczych na skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Terespolskiej. - W wyniku zderzenia jeden samochód przewrócił się na bok - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Wąskie gardło "Łopuszańska"

Do końca roku węzeł Łopuszańska zostanie otwarty - zapewnia Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych. Ale konkretnego terminu drogowcy nie chcą podać. Wiadomo za to, że zaraz za wybudowanym skrzyżowaniem na kierowców czekać będzie wąskie gardło.

Osobówka na czołowe ze "183"

Parę minut po godzinie 8:00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem w al. Komandosów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch odbywał się wahadłowo.

Fiat bez dachu. Kierowca mazdy uciekł

Dwie osoby ranne i dwa rozbite samochody. To efekt wypadku, do jakiego doszło po godz. 19.00 na moście Grota-Roweckiego. Kierowca mazdy, który jest sprawcą wypadku, uciekł z miejsca zdarzenia.

Wawer: Mercedes na słupie

Parę minut przed godziną 11:00 na ul. Patriotów samchód osobowy uderzył w słup energetyczny. Kierowcy nic się nie stało.

Wywrócona ciężarówka zablokowała Modlińską

Ciężarówka z podnośnikiem jadąca ul. Modlińską wywróciła się na jezdnię blokując dwa pasy ruchu w kierunku centrum. - Nikt nie został ranny - informuje policja. Ruch na ul. Modlińskiej był całkowicie wstrzymany przez blisko godzinę.

Pieszy potrącony przez "15"

Groźny wypadek na ul. Marszałkowskiej. Na wysokości ul. Widok mężczyzna wpadł pod tramwaj. - Przechodził w niedozwolonym miejscu - informuje Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

26 nowych fotoradarów

36 nowych fotoradarów trafi do Wielkopolski, 33 na Śląsk, a 26 - w okolice Warszawy i na północne Mazowsze - tak Inspekcja Transportu Drogowego chce podzielić nowe urządzenia, które kupi w przyszłym roku. 300 nowych fotoradarów ma zastąpić używany sprzęt.

Wyciek paliwa zablokował Górczewską

- Wyciek paliwa z samochodu ciężarowego przewożącego materiały budowlane. Korek w stronę centrum sięgał od skrzyżowania ul. Górczewskiej z ul. Powstańców Śląskich aż po pętlę tramwajową - zaalarmował nas internauta.

Wypadek tirów na krajowej "dwójce". Jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło około 7:00 w miejscowości Lisice, pomiędzy Sochaczewem a Błoniem. Droga na tej wysokości przez osiem godzin była nieprzejezdna. Zdjęcia i informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od internauty Kontaktu 24 - Grześka12327.

Solarki zabezpieczyły mosty i wiadukty

Kolejny raz w tym roku na warszawskie ulice wyjechały solarki. Wszystko przez nocne przymrozki. Akcja zarządu Oczyszczania Miasta dotyczyła wiaduktów, mostów oraz ulic spadkowych, czyli tych miejsc, w których trzeba zadbać szczególnie o bezpieczeństwo kierowców.

Zderzenie hondy i mercedesa

Do kolizji dwóch aut doszło ok. godz. 12.30 w Al. KEN. Auta zaostały poważnie zniszczone, ale żaden z kierowców nie ucierpiał.

Zmiótł pieszego z pasów. Zgłosił się na policję

Na policję zgłosił się dziś kierowca niebieskiego samochodu, który w poniedziałek – łamiąc przepisy ruchu drogowego – z impetem wjechał w przechodzącego na pasach mężczyznę. Zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie internauty.

ZDM: barierki są bezpieczne dla kierowców

- Bariera na moście Siekierkowskim nie zostanie przebudowana, będzie natomiast odtworzona w poprzednim kształcie – zapowiada Adam Sobieraj. Rzecznik ZDM dementuje słowa Karoliny Gałeckiej, także z ZDM, która kilka godzin wcześniej zapewniała, że bariery zostaną poprawione.

Nie zatrzymał się na pasach, potrącił pieszego

Kierowca samochodu osobowego, łamiąc przepisy, minął oczekujące na prawym pasie auto, wjechał na przejście i z dużą siłą uderzył w pieszego. Wypadek, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Leszno i Karolkowej, zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie internauty Kontaktu24 - Radosława.

Barierka przebiła toyotę na wylot

Około godziny 8:30 na trasie Siekierkowskiej kobieta straciła panowanie nad samochodem. Wylądowała na barierce. Chociaż zderzenie wyglądało bardzo groźnie, kierującej nic się nie stało.

Pierwsze utrudnienia na placu Konstytucji

Od czwartku na placu Konstytucji rozpoczęły się utrudnienia związane z przygotowaniem zabawy sylwestrowej. Zamknięty został parking na środku placu oraz jeden z pasów jezdni. Kolejne utrudnienia za trzy tygodnie.

Zatrzymał się na słupie

Samochód osobowy jadący al. Prymasa Tysiąclecia uderzył w sygnalizator świetlny na wysokości skrzyżowania z Górczewską. Zablokowany był przejazd w kierunku Ochoty. Utworzył się korek. Nikomu nic się nie stało.

40 solarek wyjechało na ulice

Dobra wiadomość jest taka, że śniegu na razie nie widać. Co nie znaczy, że nie padał. Nad ranem pojawił się w Warszawie, ale temperatura w okolicy zera nie pozwoliła mu się utrzymać. Na ulicach pojawiły się pierwsze solarki.